EN

Týnin ostrov: Kavárna na pláži

Belinda Murrellová


Moře, delfíni a začátek na nové škole na tropickém ostrově
Týna se právě přestěhovala do nového města, kde musí chodit do nové školy. Není z toho vůbec nadšená a nepovzbudí ji ani to, že se ocitla na krásném tropickém ostrově. Její příchod vzbudí ve třídě mírné pozdvižení, ale Týna se brzy skamarádí s milovnicí přírody a zvířat Meg, hudebně nadanou Kájou a Ceci, odbornicí na módu a pečení dortíků. Týnina máma koupila starou loděnici a hodlá ji přestavět na literární kavárnu. Týna se bojí, že přijdou o všechny peníze a odvážný projekt zkrachuje dřív, než začne.

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název Pippa´s Island The Beach Shake Cafe
Původní jazyk angličtina
Počet stran 200
EAN 9788026424673
Datum vydání 15.04.2019
Věk od 8
Formát 145x205 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,287
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Týna se právě přestěhovala do nového města, kde musí chodit do nové školy. Není z toho vůbec nadšená a nepovzbudí ji ani to, že se ocitla na krásném tropickém ostrově.

Její příchod vzbudí ve třídě mírné pozdvižení, ale Týna se brzy skamarádí s milovnicí přírody a zvířat Meg, hudebně nadanou Kájou a Ceci, odbornicí na módu a pečení dortíků. Týnina máma koupila starou loděnici a hodlá ji přestavět na literární kavárnu. Týna se bojí, že přijdou o všechny peníze a odvážný projekt zkrachuje dřív, než začne. Naštěstí jí kamarádky přispěchají na pomoc a slavnostnímu otevření nestojí nic v cestě.

Stane se ostrov Kira někdy jejím opravdovým domovem?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Týnin ostrov"

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM