EN

💥POUZE DNES💥 Zadejte kód VIKEND100 a získáte slevu 100 Kč při nákupu nad 500 Kč

Kouzelnická parta

Neil Patrick Harris


Kouzla a dobrodružství v podání populárního herce a kouzelníka! První díl nové fantastické série, která má spoustu triků v rukávu.
Pouliční kouzelník Carter je na útěku. Nečeká, že v ospale vyhlížejícím městečku najde nové přátele a kouzla. Pak ale do města přijede chamtivý B. B. Bosso se svou bandou nepoctivých kejklířů. Plánuje využít své kouzelnické schopnosti, ošálit místní a okrást je. Carter se však ve správný čas seznámí s místním iluzionistou Dantem Vernonem a jeho pěti přáteli. Tato kouzelnická parta všem ukáže, že triky mohou pomáhat a sloužit dobré věci!

Detailní informace

Číslo dílu 1
Jazyk čeština
Původní název The Magic Misfits 1
Původní jazyk angličtina
Překladatel Zdík Dušek
Počet stran 248
EAN 9788025340912
Datum vydání 07.03.2019
Věk od 9
Formát 145x210 mm
Nakladatelství Fragment
Hmotnost 0,46
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Slavný herec a také kouzelník Neil Patrick Harris vyčaroval úžasnou knihu, která má spoustu triků v rukávu!

Malý pouliční kouzelník Carter je na útěku. Rozhodně nečeká, že v ospale vyhlížejícím městečku Minerální studny najde nové přátele a kouzla. Ale jak už to v případě dobrých triků bývá, vše se změní, zrovna když to nejmíň čekáte. Do města totiž přijede chamtivý B. B. Bosso se svou bandou nepoctivých kejklířů. Plánuje využít své kouzelnické schopnosti, ošálit místní a ukrást jim všechno, co se dostane do blízkosti jeho nenechavých prstů.

Carter se však ve správný čas seznámí s místním iluzionistou Dantem Vemonem a jeho pěti přáteli. Tato kouzelnická parta se brzy skamarádí a všem ukáže, že triky a iluze neslouží jen k ošálení a klamu, ale že mohou pomáhat a sloužit dobré věci!

(Pssst. Hej, ty! Ano, ty! Blahopřeju ti, že jsi dočetl až sem. Za odměnu ti prozradím malé tajemství... Tahle knížka není jen tak ledajaká knížka. Je to pokladnice plná tajemství a šifer a kódů a dokonce i triků. Měj oči otevřené a najdeš tu víc než jen obyčejný příběh. Zjistíš, jak dělat svoje vlastní kouzla!)

O AUTOROVI

Neil Patrick Harris

je vynikající herec, producent, režisér, moderátor, spisovatel, manžel a otec kouzelných dvojčat. Harris také v letech 2011 až 2014 předsedal Akademii kouzelnických umění. Kouzelnická parta je jeho prvotina pro děti.

UKÁZKA

„Cartere, dovol, abych ti dal malou radu. Navzdory lesku tohoto místa,“ kouzelník zvedl ruku a opsal s ní oblouk, do kterého zahrnul celý karneval, „v podhoubí pracují velice temné síly. Kdyby znaly tvoje nadání, určitě by se pokusily tě využít a přimět tě myslet jako ony. Radím ti, abys nepodlehl. Důvěřuj svým instinktům. Dobře ti poslouží ve věcech, jaké jsi tu zatím nezažil, ale ujišťuji tě, že jsou blíž, než si myslíš..."

„Tuhle knihu jsem četl se vzrušením, radostí a rostoucím podezřením, že kvůli ní zmizím.“

Lemony Snicket

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Kouzelnická parta"

Hodnocení čtenářů

Martina Krausová
Skvělá knížka pro děti! Nádherné zpracování a komunikace se čtenářem, překrásná obálka a příběh. Dokonce i jako dospělá jsem si její čtení a luštění šifer hodně užívala! Baví mě, že se díky ní mohou děti naučit i kouzelnické triky a ukazuje důležitost přátelství a spolupráce. Jsem nedočkavá na pokračování, je to děsně milý čtení. Instagram: @martinakraus

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Neil Patrick Harris

Neil Patrick Harris

Neil Patrick Harris je výborný herec, producent, režisér, moderátor a spisovatel. V letech 2011 až 2014 předsedal Akademii kouzelnických umění. Žije v newyorském Harlemu s manželem Davidem, svými dvojčaty Gideonem a Harper a dvěma úžasnými psy, kteří se jmenují Watson a Gidget.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM