EN

Důl plný mobů

Trosečníci - neoficiální příběhy ze světa Minecraftu 2

Morgan Winter


Tři kamarádi se nedopatřením ocitnou přímo v Minecraftu. Dokáží trosečníci přežít ve virtuálním světě?
Simon, Michael a Lily jsou stále uvězněni v minecraftovém světě, ale s novými přáteli a lepšími znalostmi svého úhlavního nepřítele – Pána Chaosu, se dostávají čím dál tím blíže vysněné cestě domů. Ale před tím, než se mohou pustit do bitvy s legendárním záškodníkem, si musí nabrat zásoby, což znamená sestoupit do nebezpečných dolů. Připojte se k Lily, Simonovi a Michaelovi v bitvě s těmi nejsilnějšími moby, které kdy potkali!

Detailní informace

Číslo dílu 2
Jazyk čeština
Původní název Mobs in the Mine: UNOFFICIAL MINETRAPPED ADVENTURE SERIES 2
Původní jazyk angličtina
Řada Trosečníci
Počet stran 112
EAN 9788025149126
Datum vydání 10.05.2018
Věk od 8
Formát 145x205 mm
Nakladatelství COMPUTER PRESS
Edice Minecraft
Hmotnost 0,17
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Tato kniha není autorizována ani podporována společnostmi Mojang AB, Notch Development AB nebo Scholastic Inc. ani jinou osobou či společností, která vlastní autorská práva na jméno či značku hry Minecraft.

PŘIPOJTE SE K LILY, SIMONOVI A MICHAELOVI V BITVĚ S TĚMI NEJSILNĚJŠÍMI MOBY, KTERÉ KDY POTKALI!

Simon, Michael a Lily jsou stále uvězněni v minecraftovém světě, ale s novými přáteli a lepšími znalostmi svého úhlavního nepřítele – Pána Chaosu – se dostávají čím dál tím blíže vysněné cestě domů. Avšak před tím, než se mohou pustit do bitvy s legendárním záškodníkem, si musí nabrat zásoby, což znamená sestoupit do nebezpečných dolů.

Když je jejich těžební výprava přepadena moby s dosud neviděnými novými schopnostmi, zdá se, že je s nimi i s jejich přáteli z vesnice konec. Podaří se jim zastavit příval mobů? Zachrání vesnici před jistou zkázou? Najdou dostatek surovin pro bitvu s Pánem Chaosu a dostanou se konečně domů?

Důl plný mobů je druhou knihou šestidílné série Trosečníci: Neoficiální příběhy ze světa Minecraftu, která sleduje osudy tří kamarádů uvězněných v jejich nejoblíbenější hře.

Winter Morgan je pseudonym autorky desítek dětských dobrodružných knih, včetně bestsellerové série Výprava za diamantovým mečem. Má syna, který závislačí na Minecraftu a dodává jí inspiraci k psaní knih. Žije ve Spojených státech amerických v newyorské čtvrti Brooklyn.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Trosečníci"

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM