EN

Když jsi odešel

Chtěla se jen dozvědět pravdu

John Marrs

3,5
( 6 )

Temný psychologický thriller od autora úspěšného románu Spřízněné duše
Když se Catherine probudí, myslí si, že si její manžel šel zaběhat. Jenže Simonovy běžecké boty leží netknutě u dveří. Nic nechybí, kromě něj. Catherine ví, že její muž musí mít potíže. Neopustil by ji ani děti bezdůvodně. Jenže Simon důvod zná. Zatímco Catherine čelí šílené situaci, Simon si užívá po světě. Nemůže se však skrývat navždy. Když se znovu objeví po pětadvaceti letech, Catherine se konečně dozví pravdu. Pravdu, kterou by raději nevěděla.

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název When You Disappeared
Původní jazyk angličtina
Překladatel Markéta Polochová
Počet stran 368
EAN 9788075971883
Datum vydání 18.10.2018
Věk od 18
Formát 145x205 mm
Nakladatelství XYZ
Hmotnost 0,591
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Když se jednoho rána Catherine probudí sama, myslí si, že její manžel si šel zaběhat. Ale Simonovy běžecké boty leží u dveří. Nic nechybí – kromě něj. Catherine ví, že Simon musí mít vážné potíže. Neopustil by jen tak ani ji, ani děti.

Útěk přes několik kontinentů a pár desítek let stejně nezabrání tomu, aby unikl před sebou samým. Zatímco Catherine čelí doma v Anglii kruté realitě, Simon žije na druhém konci světa a snaží se být vždy o krok napřed před pravdou. Ale nemůže se skrývat navždy.

Když se po pětadvaceti letech znovu objeví, Catherine se konečně dozví, s kým žila. A je to pro ni stejně velké překvapení jako pro čtenáře.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

Milena Kvapilová
Mám trochu smíšené pocity. Po naprosto fantastických Spřízněných duších jsem čekala podobnou pecku. A ono ne. Není to špatná kniha a určitě stojí za přečtení. Ale bylo to prostě jiné, než jsem čekala. Spíš psychologický román než psychothriller. Autor docela umí vtáhnout do příběhu, nalákat na čtení dalších stránek. Spřízněné duše ale nastavily laťku, kterou nebude snadné překonat. Obě knihy mají jedno společné, prvních cca 80 -100 stran je pomalejších a ne moc záživných. Po první vraždě se to celkem rozjede. Konec pak byl zbytečně uspěchaný.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
John Marrs

John Marrs

John Marrs pracuje v Londýně jako novinář na volné noze. Posledních dvacet let dělá rozhovory s celebritami ze světa televize, filmu a hudby pro noviny, časopisy a internetové magazíny včetně Guardian Guide a Guardian Online, Total Film, Huffington Post, Emipre, Q, GT, The Independent, S Magazine a Company. Marrsův třetí román Spřízněné duše následuje po dvou úspěšných knihách – Nesprávní synové a Vítejte, ať už jste kdekoli.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM