EN

Spolubydlící

Beth O'Leary


Muž a žena sdílejí postel - přitom se nikdy nepotkali
Tiffy potřebuje levné bydlení, a to rychle. Leon žije v bytě s jednou postelí, má noční směny a potřebuje peníze. Jejich přátelé si myslejí, že jsou šílení, ale jde o dokonalé řešení: Leon přes den přebývá v bytě, zatímco Tiffy je v práci, ona tam tráví čas večer a v noci. Nepotkávají se, přesto spolu začnou navazovat vztah prostřednictvím vzkazů na lístečcích, které si v bytě nechávají. Není to ovšem tak jednoduché, jak se zpočátku zdálo!

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název The Flatshare
Původní jazyk angličtina
Počet stran 416
EAN 9788026715689
Datum vydání 08.08.2019
Věk od 18
Formát 130x200 mm
Nakladatelství MOTTO
Hmotnost 0,554
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Tiffy Moorová potřebuje levné bydlení, a to rychle. Leon Twomey žije v bytě s jednou postelí, má noční směny a potřebuje peníze. Jejich přátelé si myslí, že jsou šílení, ale jde přece o dokonalé řešení: Leon přes den přebývá v bytě, zatímco Tiffy je v práci, a ona tam zase tráví čas večer a v noci. Nepotkávají se, přesto spolu začnou navazovat vztah prostřednictvím vzkazů na lístečcích, které si v bytě nechávají. Brzy se ale ukáže, že jejich uspořádání nebude tak jednoduché, jak se zpočátku zdálo...

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

Milena Kvapilová
Výborný romantický příběh o tom, že lásku můžete najít i tam, kde ji nečekáte a když ji nečekáte. Navíc výborným způsobem ukazuje, jak jsou dobří přátelé důležití a jak je psychický teror nebezpečný a ne vždy snadné se z něj vymanit.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM