EN

Karmínové pouto

Rosamund Hodgeová


Jen jediná dívka dokáže zachránit svět před temnotou!
Rachelle bývala obyčejnou vesnickou dívkou. Teta ji učila, jak se stát lesodějkou, aby mohla svou vesnici chránit před temnotou Velkého hvozdu. Po čase je postavena před příšernou volbu – zabít a zachránit si vlastní život, nebo sama zemřít? Když jí král přikáže, aby strážila jeho syna Armanda, muže, kterého nenávidí nejvíc v celém království, rozhodne se ho Rachelle přinutit, aby jí pomohl zachránit všechny v království. Podaří se jim najít legendární meče a zabránit tomu, aby na svět nepadla věčná noc.

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název Cruel Beauty 2
Původní jazyk angličtina
Překladatel Anežka Dudková
Počet stran 320
EAN 9788075446701
Datum vydání 19.11.2018
Věk od 14
Formát 145x205 mm
Nakladatelství COOBOO
Hmotnost 0,493
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Rachelle vždycky bývala obyčejnou vesnickou dívkou. Teta ji učila, jak se stát lesodějkou, aby mohla svou vesnici chránit před temnotou Velkého hvozdu. Při cestách z tetiny chalupy domů se však v lese často zatoulala pryč od bezpečné stezky a pátrala mezi stromy po způsobu, jak zachránit svět před věčnou temnotou.

Po jednom osudovém setkání je Rachelle postavena před příšernou volbu – zabít a zachránit si vlastní život, nebo zemřít? O tři roky později už se Rachelle odevzdala říši a bojuje s lesními monstry, aby vykoupila svou duši. Když jí král přikáže, aby strážila jeho syna Armanda, muže, kterého nesnáší snad nejvíc v celém království, rozhodne se ho Rachelle přinutit, aby jí pomohl s jejím plánem na záchranu všech. Podaří se jim najít legendární meče z pověstí a zabránit tomu, aby na svět padla věčná noc?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

Lenka Šnebergerová
Zajímavé pojetí pohádky o červené karkulce. Přesto se kniha nečte úplně lehce je tam velké množství vsuvek z minulosti a to trochu mate. Jinak byl příběh poutavý a závěr naprosto strhující a nečekaný.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM