EN

MIKULÁŠSKÁ NABÍDKA! DOPRAVA ZDARMA A BESTSELLER OD HALINY PAWLOWSKÉ JAKO DÁREK

Zvíře zrozené z noci

Tochi Onyebuchi


Magie, láska a moc v opevněném městě
V městě Kos působí mágové, kteří mají moc oprostit hříšné lidi od jejich hříchů a vytáhnout jim je z těla. Hříchy pak na sebe berou podobu zvířat zvaných inisisy. S nimi bojují mladí pojídači hříchů. Taj je z nich nejsilnější, a tak je povolán, aby pozřel hřích příslušníka královského rodu. Tím však pronikne do nitra temného spiknutí a musí bojovat, aby zachránil princeznu i svůj život.

Detailní informace

Číslo dílu 1
Jazyk čeština
Původní název Beasts Made of Night
Původní jazyk angličtina
Překladatel Jitka Ircingová
Počet stran 256
EAN 9788075446473
Datum vydání 22.10.2018
Věk od 13
Formát 130x200 mm
Nakladatelství COOBOO
Hmotnost 0,377
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

V opevněném městě Kos působí zkorumpovaní mágové, kteří mají kouzelnou moc oprostit hříšné lidi od jejich hříchů a vytáhnout jim je z těla. Hříchy pak na sebe berou podobu nebezpečných zvířat zvaných inisis. S inisis bojují mladí pojídači hříchů akiové.

Pojídání hříchů má však strašlivé následky – pozřené hříchy se jim v podobě tetování zobrazují na kůži a do mysli proniká pocit viny. Postupem času většina akiů zešílí, zeslábne a ještě zahyne.

Taj je z akiů nejsilnější a nejnadanější. Je mu 17 let a dělá vše, co může, aby pojídáním hříchů zajistil svou chudou rodinu.

Jednoho dne je povolán, aby pozřel hřích příslušníka královského rodu. Tím však pronikne do nitra temného spiknutí směřujícího ke zničení města Kosu. Taj musí bojovat, aby zachránil princeznu, do níž se zamiloval – a s ní i svůj holý život.

Debut amerického autora Tochiho Onyebuchiho představuje nezapomenutelný úvodní díl série, která se do hloubky zabývá pravým významem spravedlnosti a viny.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

Lucie Valeriánová
Velmi krásný nápad. Kniha se lehce četla, ale děj byl poněkud pomalý a na konci naopak rychle uzavřený. Musím říct, že opravdu krásně byly popsány postavy a jejich vztahy. Nádherné prostředí i zajímavé detaily. Na paprikovou polévku s fufu jsem měla nejednou chuť. :D Velmi krásné.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM