EN

Ranč Stříbrný poník: Hvězda

D.L. Greenová

5,0
( 1 )

Poutavý příběh a dobře zvolená náročnost textu povzbudí děti k tomu, aby chtěly číst samy a častěji.
Terka se může zbláznit radostí - na prázdniny pojede ke své babičce, která má ranč se spoustou poníků! Jestli jí radost něco naopak kazí, tak to, že se musí dělit o pokojíček se svou mladší sestrou Míšou. Míša miluje růžovou – úplně všude – a štěňata. Terka růžovou nesnáší, zato zbožňuje koně. Brzy si zamiluje svéhlavou kobylku Hvězdu a chce na ní jezdit. Ale babička jí to nechce dovolit, protože Hvězda je až moc divoká. A pak se záhadně ztratí jeden z pejsků. Podaří se ho najít a přivést zpátky domů?

Detailní informace

Ilustrátor Emily Wallisová
Číslo dílu 1
Jazyk čeština
Původní název Sparkling Jewel: A Branches Book (Silver Pony Ranch #1)
Původní jazyk angličtina
Počet stran 96
EAN 9788026420651
Datum vydání 27.08.2018
Věk od 6
Formát 145x205 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,273
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Terka se může zbláznit radostí, protože na prázdniny pojede ke své babičce, která má ranč se spoustou poníků! Jestli jí radost něco naopak kazí, tak to, že se musí dělit o pokojíček se svou mladší sestrou Míšou. Míša miluje růžovou – úplně všude – a štěňata. Terka růžovou nesnáší, zato zbožňuje koně. Brzy si zamiluje svéhlavou kobylku Hvězdu a chce na ní jezdit. Ale babička jí to nechce dovolit, protože Hvězda je až moc divoká. A pak se záhadně ztratí jeden z pejsků. Podaří se ho najít a přivést zpátky domů?

Další tituly z řady "Ranč Stříbrný poník"

Uživatelské hodnocení

Petra Brokešová
Pěkná knížka 🙂

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
D.L. Greenová

D.L. Greenová

Debra L. Greenová je americká autorka, která napsala několik knižních sérií pro děti a románů pro mládež. Ráda pořádá kurzy psaní a besedy ve školách. Mezi její koníčky patří četba, jízda na kole a na koni. Má komediální talent, což úspěšně dokázala v oblíbené sérii Kája, super frája.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM