Top Gear - Stig už zase řídí | Albatrosmedia.cz
EN

Top Gear - Stig už zase řídí

Jste připraveni na všechno?

Jon Claydon, Tim Lawler

4,0
( 2 )

Druhý titul svižné dobrodružné série o Stigovi, legendárním závodníkovi z Top Gear
Stigův úhlavní nepřítel PT Cruiser je vážně nemocen a jeho plán celosvětové vlády je v troskách. Samotný Stig je nezvěstný, možná mrtev. Nikdo neví, co je pravdy na tom, že žije v zapadlém městečku na západě USA, opět závodí a pokaždé zvítězí, ať už řídí cokoli. A tak začíná nové dobrodružství naší party Top Gear: Sama Wheelera, Forda Harrisona, Bustera Mustanga a Cabrioly Cruiserové. Všichni čtyři se vypraví do USA pátrat po Stigovi a pokusí se rozlousknout tajemství hrdiny v helmě.

Detailní informace

Číslo dílu 2
Jazyk čeština
Řada Top Gear
Překladatel Lucie Jiránková
Počet stran 296
EAN 9788025244456
Datum vydání 05.11.2018
Věk od 9
Formát 128x198 mm
Nakladatelství Egmont
Hmotnost 0,435
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Tajemný řidič v bílém.

Parta dětí.

A nervy drásající dobrodružství v USA.

Stigův úhlavní nepřítel PT Cruiser je vážně nemocen a jeho plán celosvětové vlády je v troskách. Samotný Stig je nezvěstný, možná mrtev. Nikdo neví, co je pravdy na tom, že žije v zapadlém městečku na západě USA, opět závodí a pokaždé zvítězí, ať už řídí cokoli.

A tak začíná nové dobrodružství naší party Top Gear: Sama Wheelera, Forda Harrisona, Bustera Mustanga a Cabrioly Cruiserové. Všichni čtyři se vypraví do USA pátrat po Stigovi a pokusí se rozlousknout tajemství hrdiny v helmě. Sam a Ford vyrazí na cestu po Státech v masivním obytném voze. Buster projíždí městečka v poušti v doprovodu věrné Týdží. A Cabriola se ocitne v horském doupěti a seznamuje se s dosud neznámou členkou rodiny… Parta brzy zjistí, že PT Cruiser je pořád pevně odhodlán zničit Stiga, ať to stojí, co to stojí. A díky supermoderním technologiím sahají jeho dlouhé zločinecké prsty pořádně daleko z nemocniční postele…

Druhý svazek dobrodružné série pro chlapce a děvčata, který volně navazuje na legendární televizní program o rychlých autech Top Gear.

Další tituly z řady "Top Gear"

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.