EN

Top Gear - Stig už zase řídí

Jste připraveni na všechno?

Jon Claydon, Tim Lawler

4,0
( 2 )

Druhý titul svižné dobrodružné série o Stigovi, legendárním závodníkovi z Top Gear
Stigův úhlavní nepřítel PT Cruiser je vážně nemocen a jeho plán celosvětové vlády je v troskách. Samotný Stig je nezvěstný, možná mrtev. Nikdo neví, co je pravdy na tom, že žije v zapadlém městečku na západě USA, opět závodí a pokaždé zvítězí, ať už řídí cokoli. A tak začíná nové dobrodružství naší party Top Gear: Sama Wheelera, Forda Harrisona, Bustera Mustanga a Cabrioly Cruiserové. Všichni čtyři se vypraví do USA pátrat po Stigovi a pokusí se rozlousknout tajemství hrdiny v helmě.

Detailní informace

Číslo dílu 2
Jazyk čeština
Původní název Top Gear 2
Původní jazyk angličtina
Řada Top Gear
Překladatel Lucie Jiránková
Počet stran 296
EAN 9788025244456
Datum vydání 05.11.2018
Věk od 9
Formát 128x198 mm
Nakladatelství Egmont
Hmotnost 0,435
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Tajemný řidič v bílém.

Parta dětí.

A nervy drásající dobrodružství v USA.

Stigův úhlavní nepřítel PT Cruiser je vážně nemocen a jeho plán celosvětové vlády je v troskách. Samotný Stig je nezvěstný, možná mrtev. Nikdo neví, co je pravdy na tom, že žije v zapadlém městečku na západě USA, opět závodí a pokaždé zvítězí, ať už řídí cokoli.

A tak začíná nové dobrodružství naší party Top Gear: Sama Wheelera, Forda Harrisona, Bustera Mustanga a Cabrioly Cruiserové. Všichni čtyři se vypraví do USA pátrat po Stigovi a pokusí se rozlousknout tajemství hrdiny v helmě. Sam a Ford vyrazí na cestu po Státech v masivním obytném voze. Buster projíždí městečka v poušti v doprovodu věrné Týdží. A Cabriola se ocitne v horském doupěti a seznamuje se s dosud neznámou členkou rodiny… Parta brzy zjistí, že PT Cruiser je pořád pevně odhodlán zničit Stiga, ať to stojí, co to stojí. A díky supermoderním technologiím sahají jeho dlouhé zločinecké prsty pořádně daleko z nemocniční postele…

Druhý svazek dobrodružné série pro chlapce a děvčata, který volně navazuje na legendární televizní program o rychlých autech Top Gear.

Další tituly z řady "Top Gear"

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM