EN

Zahrada nových začátků

Srdcovky

Abbi Waxman


Po dešti vždycky vysvitne slunce. Nevěříte?
Lilian přišla o manžela a zůstala sama se dvěma malými dcerami. Už tři roky se s tím snaží smířit a útěchu nachází mimo jiné ve své práci ilustrátorky, kvůli které navštěvuje zahradnický kurz. Tam se nejen učí pěstovat zeleninu, ale také poznává svéráznou skupinku studentů a sympatického instruktora Edwarda, který v ní probudí touhu po blízkosti, ale i pocity viny. Zvládne Lilian překonat manželův odchod a začít znovu?

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název The Garden of Small Beginnings
Původní jazyk angličtina
Počet stran 368
EAN 9788026711421
Datum vydání 10.05.2018
Věk od 18
Formát 120x200 mm
Nakladatelství MOTTO
Edice Srdcovky
Hmotnost 0,375
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Edice Srdcovky přináší výběr těch nejlepších románů pro ženy, které si můžete přibalit na cesty. Začtěte se v letadle, ve vlaku, u vody nebo třeba když jedete do práce.

Ať už míříte kamkoli, nepřestávejte snít!

Lilian je už tři roky matkou samoživitelkou – od té doby, co při autonehodě přišla o manžela. Nebylo to pro ni jednoduché, ale o jedno zhroucení a několik depresivních večerů později se konečně začíná smiřovat se svou situací.

Naštěstí ji baví její práce ilustrátorky učebnic, která přináší spoustu zajímavých zážitků – jako když Lilian její šéfová přihlásí do zahradnického kurzu. Vypadá to, že aby člověk mohl ilustrovat knihy o zelenině, musí si ušpinit ruce… doslova.

Každé sobotní ráno tedy Lilian tráví na kurzu pěstování zeleniny, kam ji doprovází její dvě dcerky a sestra. Postupně i díky sympatickému instruktorovi a svérázné skupince studentů zjišťuje, že ať už chceme, nebo ne, po každém dešti nakonec vysvitne slunce.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

Milena Kvapilová
Výborná oddechovka. A i když v ní tentokrát nejde tolik o ustřední dvojici a zda skončí spolu, jako spíše o to, jak můze být těžké vyrovnat se ztrátou někoho blízkého a začít znova žít, bude se vám líbit. A vtipné návody k pěstování zeleniny jsou jako bonus :-)

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM