EN

Skoncujte s nemocemi srdce

Od chytrého stravování k dlouhému životu - plán prevence a zastavení onemocnění

Joel Fuhrman


Jez, abys žil!
Tento světový bestseller je inspirativní příručkou pro nemocné, která nabízí čtenářům rady, jak léčit nemocné srdce i jinak než operacemi a léky. Autor - lékař - rozebírá vliv jednotlivých skupin potravin na zdraví srdce, vysvětluje důležitost nutričního složení stravy, doporučuje konkrétní jídelníček na téměř 80 stranách s recepty. Účinnost těchto rad můžete vidět na příbězích úspěšně vyléčených pacientů. Kniha může být osvětou i motivací pro nemocné, jejich blízké, ale i pro zdravotnický personál.

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název THE END OF HEART DISEASE
Původní jazyk angličtina
Počet stran 376
EAN 9788026420606
Datum vydání 20.08.2018
Věk od 14
Formát 145x205 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,521
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Tento světový bestseller je inspirativní příručkou pro nemocné, kterým přináší čtivé, velmi podrobné a často také překvapivé rady a informace o vlivu kvality stravy na zdraví srdce.

Autor nabízí čtenářům možnost, jak léčit nemocné srdce i jinak než operacemi a léky. Rozebírá vliv jednotlivých skupin potravin na zdraví srdce, srovnává světově nejznámější kardioprotektivní diety a jejich dopad na zdravotní stav, vysvětluje důležitost nutričního složení stravy, doporučuje konkrétní jídelníček na téměř 80 stranách s recepty. Naleznete zde i mnoho poučných konkrétních případů z lékařské praxe autora a dozvíte se plno zajímavostí o vlastnostech jednotlivých složek potravin.

Kniha může být osvětou i motivací pro nemocné, jejich blízké, ale i pro zdravotnický personál.

Důkazem, že autor dr. Joel Fuhrman umí velmi dobře psát osvětovou populárně naučnou literaturu pro nemocné, je velký úspěch jeho předchozí knihy Skoncujte s cukrovkou, která je bestsellerem jak ve světě, tak i v České republice.

Tuto knihu naleznete zde: http://www.albatrosmedia.cz/tituly/16513548/skoncujte-s-cukrovkou/

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM