EN

Slavné ženy B1/B2

Famous Women

Sabrina D. Harris


Příběhy dvaceti výjimečných žen v češtině a v angličtině!
Příběhy dvaceti výjimečných žen najdete v této knize v české a v anglické verzi. Kniha je určena pro mírně pokročilé studenty angličtiny, kteří se rádi učí nebo si procvičují cizí jazyk čtením. Český překlad na protější straně umožní čtenáři zkontrolovat, zda cizojazyčnému textu správně porozuměl. Každé vyprávění o slavné ženě doplňují otázky na porozumění a také zajímavost, která se k hrdince vztahuje. Audionahrávka, na níž příběhy vypráví rodilý mluvčí, je k dispozici zdarma na stránkách nakladatelství.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Ilustrátor Kamila Chytráčková
Jazyk čeština
Počet stran 104
EAN 9788026612810
Datum vydání 23.07.2018
Věk od 15
Formát 145x205 mm
Nakladatelství EDIKA
Hmotnost 0,17
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Příběhy dvaceti výjimečných žen, které žily v různých koutech světa a v různých epochách, najdete v této knize v české a v anglické verzi. Hrdinky této knihy měly v sobě odhodlání a sílu změnit svět, nepodlehnout nepříznivým okolnostem, a proto si i dnes zaslouží náš obdiv a uznání.

Kniha je určena pro mírně pokročilé studenty angličtiny, kteří se rádi učí nebo si procvičují cizí jazyk čtením. Český překlad na protější straně umožní čtenáři zkontrolovat, zda cizojazyčnému textu správně porozuměl. Každé vyprávění o slavné ženě doplňují otázky na porozumění a také zajímavost, která se k hrdince vztahuje.

Příběhy si můžete jen číst, anebo si je pustit do ucha cestou do školy nebo do zaměstnání. Audionahrávku ve formátu MP3, na níž texty namluvil rodilý mluvčí, najdete na adrese: www.albatrosmedia.cz

Sabrina D. Harris se naučila říkat ANO novým výzvám a příležitostem. Díky tomu vyzkoušela spoustu prací, byla choreografkou, modelkou, živila se jako zpěvačka, hrála epizodní role v televizních pořadech. Vždy ji ale doprovázela láska ke knihám, a tak není divu, že „skončila“ u psaní. V současné době se věnuje redigování online magazínů a píše pohádky, příběhy a romány. A to i v angličtině, kterou vystudovala ve Skotsku.

Další tituly z řady "Dvojjazyčná kniha pro mírně pokročilé"

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM