Dcera ohně | Albatrosmedia.cz
EN

Dcera ohně

Matt Ralphs

5,0
( 5 )

Dobrodružství plné magie, dobrodružství a tajemné atmosféry, která tě pohltí!
Hazel až do svých dvanácti let neopustila kouzlem chráněnou mýtinu, kde žila se svou matkou – čarodějkou. Jednoho dne se tam však zjeví nebezpečný démon a matku unese. Dívka se vydává matku hledat. Cestou se přidá k pochybnému lovci čarodějnic a jeho učedníkovi Davidovi. Ti netuší, že Hazel je také čarodějka. Co se stane, až David zjistí, že umí kouzlit s ohněm? Vždyť jeho úkolem je čarodějnice chytat a přivádět je před soud!

Detailní informace

Číslo dílu 1
Jazyk čeština
Původní název Fire Girl
Původní jazyk angličtina
Řada Dcera ohně
Počet stran 232
EAN 9788025335642
Datum vydání 01.02.2018
Věk od 11
Formát 145x210 mm
Nakladatelství Fragment
Hmotnost 0,407
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Hazel až do svých dvanácti let neopustila kouzlem chráněnou mýtinu, kde žila se svou matkou – čarodějkou. Jednoho dne se tam však zjeví nebezpečný démon a matku unese. Dívka se poprvé ve svém životě vydává za hranice mýtiny s nelehkým úkolem matku najít. Cestou se přidá k pochybnému lovci čarodějnic a jeho učedníkovi Davidovi. Ti netuší, že Hazel je také čarodějka. Její schopnosti se začaly projevovat až po šoku z matčina únosu a i ona sama je z toho pěkně vyděšená.

Dokáže dívka matku najít a vysvobodit ji ze spárů zlého démona? Co se stane, až David zjistí, že Hazel umí kouzlit s ohněm? Vždyť jeho úkolem je čarodějnice chytat a přivádět je před soud!

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Dcera ohně"

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM