Lev | Albatrosmedia.cz
EN

Důležitá informace pro zákazníky - přerušení expedice zásilek do 12. 7. 2020! Sleva 20 % a poštovné zdarma na vše!


John Corey, člen elitní protiteroristické jednotky a bývalý policejní vyšetřovatel, je zpátky. Bohužel pro něj se vrací také Asad Chalíl, nechvalně proslulý libyjský terorista známý pod přezdívkou Lev, který při svém posledním útoku nejprve předstíral zběhnutí na americkou stranu, aby pak v USA rozpoutal nejhorší teroristické peklo, jaké kdy země zažila.

Detailní informace

Žánr detektivka
Ilustrátor Lucie Mrázová
Číslo dílu 5
Jazyk čeština
Řada John Corey
Překladatel Pavel Bakič
Počet stran 503
EAN 9788087497661
Datum vydání 29.05.2015
Věk od 18
Formát 130x200 mm
Nakladatelství KNIHA ZLÍN
Edice Fleet
Hmotnost 0,607
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

John Corey, člen elitní protiteroristické jednotky a bývalý policejní vyšetřovatel, je zpátky. Bohužel pro něj se vrací také Asad Chalíl, nechvalně proslulý libyjský terorista známý pod přezdívkou Lev, který při svém posledním útoku nejprve předstíral zběhnutí na americkou stranu, aby pak v USA rozpoutal nejhorší teroristické peklo, jaké kdy země zažila. Přestože mu Corey s Kate Mansfieldovou, agentkou FBI, byli od začátku do konce v patách, zlikvidoval Chalíl zamýšlené oběti jednu po druhé a zmizel beze stopy. O tři roky později se do Ameriky vrací, aby splnil své hrozby, dokončil rozdělanou práci a krvavě se pomstil. Také John Corey však umíněně sleduje svůj cíl, a aby Asada Chalíla vypátral a zabil, nezastaví se před ničím.

Milion výtisků v prvním vydání. Čtrnáct týdnů v žebříčku prodejnosti deníku The New York Times. Kniha měsíce v červnu 2000 podle knižního klubu Book of the Month Club.

„Románem Lev nám DeMille připomíná, proč může být považován za jednoho z nejlepších vypravěčů, jakého kdy svět poznal.” – Providence Journal

„Svižný, vzrušující a chytlavý thriller.” – Library Journal

„John Corey... je zkrátka neodolatelný.” – Dallas Morning News

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "John Corey"

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM