La Loba | Albatrosmedia.cz
EN

La Loba

Alan Russell


Thriller odehrávající se v extrémních podmínkách nehostinné Aljašky.
Fascinující, jistou rukou psaný thriller o lsti, zradě a břemenech minulosti, ale především o nezdolné ženské odvaze a sounáležitosti, v němž jednu z hlavních postav ztvárnila i samotná divoká a neposkvrněná aljašská příroda.

Detailní informace

Žánr detektivka
Ilustrátor Michaela Treuerová
Jazyk čeština
Původní název A Cold War
Překladatel Karolína Ryvolová
Počet stran 367
EAN 9788074734588
Datum vydání 08.09.2016
Věk od 18
Formát 130x200 mm
Nakladatelství KNIHA ZLÍN
Edice Thrill
Hmotnost 0,498
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

V rozmezí tří let se v hlubinách zmrzlé Aljašky ztratí dvě mladé ženy. Tváří v tvář nehostinné krajině je ruka zákona liknavá a nedůsledná, ale sewardský seržant Hamilton a Greg Martin, manžel první zmizelé, mezi oběma případy vidí jasnou spojitost. Společně jdou po stopách tajemného Grizzlyho Adamse, drsného zálesáka skrývajícího se v divočině. Mezitím se Nina, druhá žena násilím držená v pustině, připravuje na největší klání svého života, v němž zvítězit znamená přežít.

Z hlavního proudu žánrové literatury tento thriller vyděluje prostředí Aljašky, v níž se snoubí nedotčenost přírody s extrémní izolovaností. Americký stát s nejnižší hustotou zalidnění se stává jedním z protagonistů příběhu a kromě zábavy tak čtenáři poskytuje i řadu fascinujících reálií.

„Tento neobvykly´ thriller nabízí čtenářů nejen dramaticky´ boj o přežití, ale také fascinující zážitek z aljašské divočiny.“ — Booklist

„Vynikající thriller. (…) Sledovat proměnu Niny z role oběti do role mstitele je bolestivé, ale naprosto přesvědčivé.“ — Publishers Weekly

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM