Jed pro Litviněnka | Albatrosmedia.cz
EN

Jed pro Litviněnka

Luke Harding


Kompletní příběh vraždy, jež otřásla světem!
Kniha renomovaného novináře a bývalého moskevského korespondenta listu Guardian Luka Hardinga jedinečným a poutavým způsobem mapuje příběh vraždy bývalého agenta FSB Alexandera Litviněnka, přičemž celou událost zasazuje do širšího kontextu vlády a politiky Vladimira Putina. Harding podává ucelený náhled do specifické společnosti agentů FSB, informátorů MI6, praní špinavých peněz, jaderných vědců, nemocničních doktorů, akademiků a londýnských policejních důstojníků, jež se stala součástí vyšetřování.

Detailní informace

Žánr military
Jazyk čeština
Původní název A Very Expensive Poison
Původní jazyk angličtina
Počet stran 408
EAN 9788026415961
Datum vydání 11.09.2017
Věk od 14
Formát 145x205 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,63
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Kniha renomovaného novináře Luka Hardinga jedinečným a poutavým způsobem mapuje příběh vraždy bývalého agenta FSB Alexandera Litviněnka, přičemž celou událost zasazuje do širšího kontextu vlády a politiky Vladimira Putina. Harding podává ucelený náhled do specifické společnosti agentů FSB, informátorů MI6, praní špinavých peněz, jaderných

vědců, nemocničních doktorů, akademiků a londýnských policejních

důstojníků, jež se stala součástí rozsáhlého vyšetřování. Harding, jakožto bývalý moskevský korespondent britského listu Guardian, je schopen kvalitně nastínit politické a kriminální pozadí případu.

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM