Vlna se blíží | Albatrosmedia.cz
EN

Vlna se blíží

Přežil jsem Tsunami, 2011

Lauren Tarshisová

4,0
( 2 )

Akční a dobrodružný příběh pro děti, který naučí o dějinách více než leckterá hodina dějepisu.
Pro Bena byla návštěva otcova rodného města po jeho smrti sama o sobě dost těžká. Jednoho rána bolest přešla v hrůzu. Poklidnou vesničkou na pobřeží oceánu otřáslo silné zemětřesení a zničilo dům Benova strýce. Pak se zvedly vody oceánu. Bena a jeho rodinu odnesla a odloučila obrovská tsunami. Ben je v úzkých, sám v cizí zemi tisíce kilometrů od domova. Podaří se mu přežít jedno z největších neštěstí světových dějin?

Detailní informace

Ilustrátor Scott Dawson
Jazyk čeština
Původní název I survived Tsunami
Původní jazyk angličtina
Počet stran 112
EAN 9788026416029
Datum vydání 04.09.2017
Věk od 7
Formát 145x205 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,168
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

To neštěstí prožíval celý svět…

Pro Bena byla návštěva otcova rodného města po jeho smrti sama o sobě dost těžká. Jednoho rána bolest přešla v hrůzu. Poklidnou vesničkou na pobřeží oceánu otřáslo silné zemětřesení a zničilo dům Benova strýce. Pak se zvedly vody oceánu. Bena a jeho rodinu odnesla a o dloučila obrovská tsunami.

Ben je v úzkých, sám v cizí zemi tisíce kilometrů od domova. Podaří se mu přežít jedno z největších neštěstí světových dějin?

Dokázal bys přežít ty?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Přežil jsem…"

Uživatelské hodnocení

Nelly Podlahová
Kniha skvělá dobrodružná ale ty chybi v ní to se nedalo přehlédnout nebyli to pravopisné chybí ale třeba že neudělala autorka za slovem mezeru nebo že nepsala tečky atd jestli vám tyhle chyby nevadí tak vám tu knížku doporučuju ale mě tyhle chyby moc vadily

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Lauren Tarshisová

Lauren Tarshisová

Lauren Tarshisová je autorkou celosvětově úspěšné série Přežil jsem, která si vydobila místa na žebříčcích New York Times. Hodnověrnosti svých napínavých příběhů o skutečných událostech dosahuje náročnou přípravou a pečlivým výzkumem všech známých faktů na dané téma. Žije ve Westportu ve Connecticutu.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM