EN

Deník malého plížila 1: Jak přežít školu mobů

Greyson Mann

4,4
( 5 )

Odhalte tajné životy mobů v Minecraftu díky zábavnému deníku plížila Geralda!
Gerald Plížil mladší právě nastoupil na druhý stupeň školy pro moby a má trochu obavy, že to nebude mít úplně jednoduché. Zdá se, že se proti němu všechno spiklo, včetně škodolibé party kostlivců. Jenže Gerald s tím tak trochu počítal a vytvořil si jasný plán, jak svůj první ročník přežít, aniž by vyhodil školu do povětří. Najde si Gerald svoje místo mezi spolužáky a přežije první ročník minecraftí školy bez úhony? Dokáže udržet svoje nervy na uzdě anebo mu nakonec bouchnou saze?

Detailní informace

Ilustrátor Amanda Brack
Číslo dílu 1
Jazyk čeština
Původní název The Creeper Diaries, book one: Moc School Survivor
Původní jazyk angličtina
Počet stran 184
EAN 9788025148983
Datum vydání 19.04.2018
Věk od 8
Formát 145x205 mm
Nakladatelství COMPUTER PRESS
Edice Minecraft
Hmotnost 0,359
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Není lehké být zelený… a vybuchovat!

Gerald Plížil mladší právě nastoupil na druhý stupeň školy pro moby a má trochu obavy, že to nebude mít úplně jednoduché. Zdá se, že se proti němu všechno spiklo, včetně škodolibé party kostlivců. Jenže Gerald s tím tak trochu počítal a vytvořil si jasný plán, jak svůj první ročník přežít, aniž by vyhodil školu do povětří:

Krok první: Vymyslet si nějakou hustou přezdívku (Jak to asi dopadlo v reálu?)

Krok druhý: Snažit se moc nevyčnívat (Není to tak lehké, když je vaším nejlepším kamarádem vysmátý poskakující slizoun!)

Krok třetí: Vyhýbat se šípům kostlivců a zkusit se skamarádit s nejpopulárnějším klukem ze školy Eddym Endermanem (Není to tak lehké, jak to vypadá.)

Najde si Gerald svoje místo mezi spolužáky a přežije první ročník bez úhony? Dokáže udržet svoje nervy na uzdě anebo mu nakonec bouchnou saze?

Greyson Mann je autorem několika knih ze světa Minecraftu. Když byl mladý, vedl si podobný deník jako Gerald. Ve svém psaní poté pokračoval na střední i vysoké škole, a nakonec u něj zůstal i v dospělosti. Ve svém domě ve městě Madison v americkém Wisconsinu píše knihy pro děti. Baví ho hraní Minecraftu s jeho malým synovcem a psaní rapových písní.

Amanda Brack je ilustrátorkou několika knih s aktivitami pro Minecrafťáky a mnoha dalších. Kreslení a ilustrování ji opravdu baví. Pracuje většinou naráz na velkém množství kreativních projektů. V současnosti bydlí ve městě Boston v USA.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Deník malého plížila"

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM