Svět fantazie | Albatrosmedia.cz
EN

Svět fantazie

Vybarvuj podle čísel

Camille de Montmorillon

5,0
( 1 )

Objev světy plné tajemství a podivuhodných bytostí!
Na stránkách této knihy se skrývá přes 30 fantastických stvoření a kouzelných říší. Abyste je našli, stačí vzít do rukou různobarevné pastelky či fixy a řídit se instrukcemi. Každý obrázek je rozdělen do několika políček označených číslem. Číslo vám napoví barvu, kterou má být políčko zakresleno. Seznam barev je vždy uveden v horní části stránky.

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název Mondes imaginaires a colorier par numéros
Původní jazyk francouzština
Počet stran 64
EAN 8594050423077
Datum vydání 10.04.2017
Věk od 8
Formát 232x300 mm
Nakladatelství EDIKA
Hmotnost 0,357
Typ Kniha - omalovánky
Vazba brožovaná lepená

Objevte světy plné tajemství a podivuhodných bytostí! Na stránkách této knihy se skrývá přes 30 fantastických stvoření a kouzelných říší. Abyste je našli, stačí vzít do rukou různobarevné pastelky či fixy a řídit se instrukcemi. Každý obrázek je rozdělen do několika políček označených číslem. Číslo vám napoví barvu, kterou má být políčko zakresleno. Seznam barev je vždy uveden v horní části stránky.

Zkuste nový způsob malování a přesvědčte se, že nakreslit létajícího draka, vodní pannu či tajemný čarodějův hrad není tak těžké. Nejhezčí obrázky si pak můžete díky perforovaným stránkám snadno vytrhnout, zarámovat a vystavit nebo je někomu věnovat.

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM