Dívka, která psala na hedvábí | Albatrosmedia.cz
EN

BELETRIE PRO DOSPĚLÉ SE SLEVOU 20 % + DÁREK K NÁKUPU NAD 500 KČ 

Dívka, která psala na hedvábí

Kelli Estes

3,3
( 4 )

Zdánlivě bezvýznamné předměty ukrývají ta největší tajemství…
Inara Ericsonová najde v domě své zemřelé tety neobyčejný kus hedvábí, pokrytý složitou výšivkou. Ve snaze rozluštit význam skrytého poselství kontaktuje profesora Daniela China. Společně pak rozkrývají příběh čínské dívky Mei Lien, která do výšivek vepsala svůj pohnutý příběh. Vyprávění o době, kdy Seattlem otřásaly vlny nenávisti vůči přistěhovalcům a kdy bylo nutné činit rozhodnutí, která už nešlo vzít zpět. Pátrání však odhalí mnohem víc…

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 384
EAN 9788025333785
Datum vydání 05.10.2017
Věk od 17
Formát 145x205 mm
Nakladatelství Fragment
Hmotnost 0,46
Typ Kniha

Zdánlivě bezvýznamné předměty ukrývají ta největší tajemství…

Inara Ericsonová najde v domě své zemřelé tety neobyčejný kus hedvábí, pokrytý velmi složitou výšivkou. Ve snaze rozluštit význam skrytého poselství kontaktuje profesora Daniela China. Společně pak rozkrývají příběh čínské dívky Mei Lien, která do výšivek vepsala svůj pohnutý příběh. Vyprávění o době, kdy Seattlem otřásaly vlny nenávisti vůči přistěhovalcům a kdy bylo nutné činit rozhodnutí, která už nešlo vzít zpět.

Pátrání však odhalí mnohem víc. Inara a Daniel zjistí, že její rodina skrývá děsivé tajemství, a že oba mají s čínskou dívkou společného mnohem víc, než by je kdy napadlo…

Soubory ke stažení

Ukázka

Uživatelské hodnocení

Sandra Procházková
Nádherně napsaná kniha, kde se prolínají dva příběhy - jeden z 18. století, kdy byli ze Seattlu násilím vyhnáni všichni Číňani. Psáno z pohledu dívky, která přežila a popisuje svůj krátký a nelehký život - velmi dojemné, dlouho jsem si tak pěkně nepoplakala :). Druhý příběh je ze současnosti a je takovým oddechovým, snad i romantickým čtením mezi smutnějšími pasážemi z minulosti. Všem vřele doporučuji!

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.