EN

Sběratel motýlů

Dot Hutchison

4,4
( 5 )

Krása ještě nikdy nebyla tak děsivá… První díl oceňované trilogie Sběratel.
Izolovaná zahrada, kvetoucí rostliny a… sbírka nádherných motýlů – mladých žen, které byly uneseny. O to vše pečuje Zahradník, zvrhlý muž posedlý uchováváním krásných dívek. Jediná přeživší Maya postupně odkrývá podrobnosti o tomto děsivém místě i o svém vězniteli. Jak se jí ale podařilo utéct? Přežily i další dívky? Agenti FBI Victor Hanoverian a Brandon Eddison musí vyřešit rozhodně nejotřesnější případ své kariéry.

Detailní informace

Žánr thriller
Číslo dílu 1
Jazyk čeština
Původní název The Butterfly Garden
Původní jazyk angličtina
Řada Sběratel
Počet stran 352
EAN 9788075057624
Datum vydání 07.09.2017
Věk od 15
Formát 145x205 mm
Nakladatelství XYZ
Hmotnost 0,551
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Znepokojující, nezapomenutelný román, který neodložíte, dokud vám Maya neřekne úplně všechno… I kdyby to znamenalo projít si noční můrou…

Kolem izolované vily se rozprostírá krásná zahrada. V ní kvetou nádherné květiny, vzrostlé stromy… a je tu taky sbírka nádherných motýlků – mladých žen, které byly uneseny… Na to vše dohlíží Zahradník, surový zvrhlý muž posedlý uchováváním krásných dívek.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Sběratel"

Uživatelské hodnocení

Sandra Procházková
Knihu jsem přečetla za víkend, jinak se nedalo:) Je fascinující, jak někteří autoři stále dokáží překvapit novým, neotřelým pohledem do psychopatovy mysli. Velmi vkusně a čtivě napsáno. Vřele doporučuji
Milena Kvapilová
Opravdu zajímavý a dost netradiční námět. Občas si říkám, kdo je šílenější, zda postavy psychopatů nebo ti, co jejich příběh vymysleli :) Výborně se to četlo, příběh byl čtivě napsaný. Pořád jsem měla potřebu otáčet další a další stránky, až jsem byla na konci. Jen jsem nějak potrádala pocit, že je to opravdu děsivé, že by mi naskakovala husí kůže. Buď je to tím, že to bylo tak moc neuvěřitelné, že se něco takového může stát, nebo už jsem moc otrlá ze všech těch thrillerů. Težko říct... Knížka rozhodně stojí za přečtení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Dot Hutchison

Dot Hutchison

Dot se narodila na ostrově v době mezi dvěma hurikány a od té doby způsobuje potíže. Je to horlivá čtenářka, spisovatelem a malířka. Pracovala i jako instruktorka na skautském táboře nebo prodavačka v knihkupectví. Její první kniha Wounded name byla inspirována Shakespearovým Hamletem. Dot je také autorkou oceňované trilogie Sběratel.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM