Než přijde Ježíšek | Albatrosmedia.cz
EN

Než přijde Ježíšek

Vendula Hegerová

4,3
( 4 )

Ocení děti i rodiče
Blíží se Vánoce a děti se nemohou dočkat Štědrého dne. Aby to čekání nebylo moc dlouhé, aby bylo intenzivní a zábavné, připravili jsme pro vaše děti a vnoučata knížku se spoustou hravých aktivit a úkolů. Ty doprovází návody na výtvarné tvoření a hry, voňavé recepty a jednoduché povídání o vánočních zvycích.

Detailní informace

Ilustrátor Vendula Hegerová
Jazyk čeština
Počet stran 64
EAN 9788026421733
Datum vydání 22.10.2018
Věk od 5
Formát 210x297 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,237
Typ Kniha
Vazba brožovaná, šitá nitmi

Blíží se Vánoce a děti se nemohou dočkat Štědrého dne.

Aby to čekání nebylo moc dlouhé, aby bylo intenzivní a zábavné, připravili jsme pro vaše děti a vnoučata knížku se spoustou hravých aktivit a úkolů. Ty doprovází návody na výtvarné tvoření a hry, voňavé recepty a jednoduché povídání o vánočních zvycích.

Děti zabaví například:

* Dopis pro Ježíška

* Dokreslovánky a omalovánky

* Bludiště

* Hledání rozdílů

* Výroba vánočního svícnu a dobrůtek pro ptáčky

* Vyrábění a balení dárků

* Povídání o tradicích

* Tvoření vánočních ozdob

Rodiče potěší, že se děti místo netrpělivého přebíhání od ničeho k ničemu smysluplně zabaví i se něco přiučí. Předvánoční úklid a pečení pak snáze proběhnou beze stresu v radostné atmosféře.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Vendula Hegerová

Vendula Hegerová

Při studiu na Grafické škole v Jihlavě jsem se dostala k zakázce výzdoby dětského oddělení místní nemocnice. Trávila jsem čas mezi dětskými pacienty a malovala pro ně zvířátka, aby se v nemocnici tolik nebáli. A tam jsem se rozhodla, že se chci této práci věnovat trvale. Nejdříve mi pomohla spolupráce s holandskou agenturou, přes kterou jsem mohla ilustrovat své první knížky. Ale já chtěla malovat hlavně pro české a slovenské děti. Oslovila jsem časopis Sluníčko a postupně získávala další a další práci... Spolupracuji s časopisem Puntík. Nejraději kreslím pro ty úplně nejmenší děti a začínající čtenáře. Nyní počet mnou ilustrovaných knížek a leporel překročil 100.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM