EN

Něco jako láska

Srdcovky

Tracy Brogan

5,0
( 2 )

I odpočinek na pláži se může změnit v romantické dobrodružství.
Sadie Turnerová si naplánuje dovolenou u příbuzných v domě u jezera, aby se zotavila z rozvodu. Chce si užívat svých dětí a oddechnout si od mužů, ale její tetička Dody má jiné představy. V sousedství se objeví sympatický mladík a teta si vezme do hlavy, že by se neteř mohla trochu pobavit. Sadie se statečně brání, jenomže lékař Des je neodolatelný, a navíc si zanedlouho rozumí s oběma dětmi. Že by dokonalí princové přece jen existovali?

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název Crazy Little Thing
Původní jazyk angličtina
Počet stran 352
EAN 9788026711414
Datum vydání 10.05.2018
Věk od 18
Formát 120x200 mm
Nakladatelství MOTTO
Edice Srdcovky
Hmotnost 0,355
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Edice Srdcovky přináší výběr těch nejlepších románů pro ženy, které si můžete přibalit na cesty. Začtěte se v letadle, ve vlaku, u vody nebo třeba když jedete do práce.

Ať už míříte kamkoli, nepřestávejte snít!

Sadie Turnerová dokáže uspořádat a zorganizovat téměř všechno – kromě vlastního života. Aby se zotavila z rozvodu a oddechla si od arogantního exmanžela, naplánuje si s dětmi dovolenou u příbuzných v domě u jezera. Těší se na lenošení bez mužů, ale její teta Dody má úplně jiné představy! Po pláži pravidelně běhá urostlý mladík a tetička si vezme do hlavy, že by se posmutnělá neteř měla trochu pobavit. Kdo by pohlednému Desmondovi odolal? Sadie se statečně brání, jenomže mladý lékař je nejen zdvořilý a milý, ale navíc si skvěle rozumí s oběma dětmi.

Že by dokonalí princové přece jen existovali?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

Milena Kvapilová
Tak tohle je super oddechové čtení na léto. Velká dávka romantiky, trocha humoru, malinko napětí a štastný konec. I když víte, že ti dva skončí spolu vlastně od začátku, stejně si to přečtete, protože budete zvědaví, jak k tomu dojde, jaké budou ty "namlouvací tanečky" :)

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM