S láskou Luisa | Albatrosmedia.cz
EN

S láskou Luisa

Srdcovky

Barbara Metzger

4,3
( 3 )

Pomsta snoubenci může být sladší než svatební dort
Večer před svatbou Luisa nabourá auto svého snoubence. A sled katastrof na sebe nedá dlouho čekat – snoubenec ji nechá stát před oltářem, Luisa přijde o práci, a ještě o bydlení. Nezbývá jí než vzít zavděk matčinou polorozpadlou chatou a plánovat, jak se svému ex pomstí. Navíc se ukáže, že Dante, drzý mužský, kterého považovala za údržbáře a s nímž se v jednom kuse hádá, je ve skutečnosti majitel sousedního pozemku. I když ji přitahuje, to poslední, co by si přála, je uvíznout s ním v chatce během hurikánu!

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název Love, Louisa
Původní jazyk angličtina
Počet stran 304
EAN 9788026712244
Datum vydání 09.08.2018
Věk od 18
Formát 120x200 mm
Nakladatelství MOTTO
Edice Srdcovky
Hmotnost 0,314
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Edice Srdcovky přináší výběr těch nejlepších románů pro ženy, které si můžete přibalit na cesty. Začtěte se v letadle, ve vlaku, u vody nebo třeba když jedete do práce.

Ať už míříte kamkoli, nepřestávejte snít!

Večer před svatbou Luisa nabourá auto svého snoubence. A sled katastrof na sebe nedá dlouho čekat – snoubenec ji nechá stát před oltářem, Luisa přijde o práci, a ještě k tomu o bydlení. Nezbývá jí než vzít zavděk matčinou polorozpadlou chatou a plánovat, jak se svému ex pomstí. Navíc se ukáže, že Dante, drzý mužský, kterého považovala za údržbáře a s nímž se v jednom kuse hádá, je ve skutečnosti majitel sousedního pozemku. I když ji přitahuje, to poslední, co by si přála, je uvíznout s ním v chatce během hurikánu!

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

Milena Kvapilová
Romanticka oddechovka jak ma byt. Dej svizne ubiha, hlavni hrdinka je sympaticka, hlavniho hrdinu si hned zamilujete a oba kolem sebe krouzi temer do poslednich stranek. Zadne hupsnuti na vec hned na zacatku, hezky si pockate. A to cekani bylo fajn :)

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM