EN

Žena v okně

A. J. Finn


Pokud se to opravdu děje, není to paranoia.
Anna Foxová žije sama, uzavřená ve vlastním světě. Ze svého domu nevychází, dny tráví popíjením vína, sledováním starých filmů… a špehováním sousedů. Jednoho dne se do domu přes ulici přestěhují Russellovi, na pohled normální rodina. Jenže pak Anna zahlédne něco, co neměla. Její už tak nejistý svět se začne rozpadat a na povrch vypluje šokující tajemství. Co je pravda? Co představa? A kdo je v nebezpečí? Jedno je jisté: nikdo a nic není takové, jak se zdá.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název The Woman in Window
Původní jazyk angličtina
Počet stran 352
EAN 9788026709435
Datum vydání 12.10.2017
Věk od 15
Formát 145x205 mm
Nakladatelství MOTTO
Edice TOP thriller
Hmotnost 0,554
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Knihám označeným zlatou pečetí Edice TOP věnujte zvýšenou pozornost! Předchází je pověst největších světových bestsellerů, které se dočkaly vřelého přijetí kritiky i čtenářů nebo získaly významná literární ocenění.

Anna Foxová žije sama a samotářsky ve svém krásném newyorském domě, ze kterého se neodvažuje vycházet ven. Dny tráví popíjením vína, sledováním starých filmů, vzpomínáním na staré časy… a špehováním svých sousedů.

Pak se do domu přes ulici přistěhují Russellovi: otec, matka a jejich dospívající syn. Perfektní rodina. A Anna z okna zahlédne něco, co neměla. Co je pravda? A co jen její představa?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Video

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
A. J. Finn

A. J. Finn

A. J. Finn je pseudonym Daniela Malloryho. Studoval na Oxfordu a při doktorandském studiu se zaměřil na detektivní literaturu. Poté působil v prestižním londýnském nakladatelství Little, Brown UK. Roku 2012 se vrátil do New Yorku. Milovník starých filmů a bývalý literární kritik je v současnosti na vedoucí pozici v imprintu William Morrow nakladatelství HarperCollins. Debutoval psychologickým thrillerem Žena v okně, který byl prodán hned do čtyřiceti zemí světa.
Zobrazit profil autora

Recenze

chrudimka.cz - Žena v okně

„...Žena v okně je pro mě naprosto brilantní thriller, který mě překvapil a ohromil...“

severskekrimi.cz - A.J. Finn – Žena v okně

„…Je nutné taky smeknout před výbornou volbou slov autora i překladatele, díky čemuž je čtenář udržován v konstantní blažené nevědomosti, aby mu vzápětí autor vyrazil dech pravým stavem věcí. V tomto případě bylo zřejmě obzvláště obtížné se s dějem poprat, proto si autor i překladatel zaslouží obrovský aplaus…“

darameganknihy.blogspot.cz - Buď to pravda je, anebo není

„…Žena v okně je pro mě naprosto brilantní thriller, který mě překvapil a ohromil. Některé věci jsem tušila, ale to vůbec nic nemění na mém názoru, že se jedná o opravdu skvělé čtení, které doporučím každému... Autor všechno perfektně zkombinoval, na konci si dal načas s vysvětlováním a opatrně mi začal servírovat všechny podrobnosti, abych si zkompletovala celý příběh. A víte co? Luxusní. Fenomen...

novinky.cz - Žena v okně žánr thrilleru posouvá dál

„…Plyne pozvolna, neřítí se k akční zápletce, nemá strhující dynamiku. Klade primárně důraz na psychologii postav a přináší sociální přesah…“
NAPIŠTE NÁM