EN

LEGO® NEXO KNIGHTS™ – Monstroxova kniha

Kolektiv

2,0
( 1 )

Kniha příšer se vrací jako mrak Monstrox - odhal její skryté plány!
Radujme se, veselme se – Kniha příšer byla poražena! Ovšem pozor, má to háček. Vrátila se, převtělila se do mraku, který si říká Monstrox, a je teď ještě ďábelštější než kdy předtím. Donutil Jestra, aby jeho zlounský plán sepsal do Monstroxovy knihy, a díky tomu máš teď možnost nahlédnout těmto dvěma padouchům pod pokličku. Zjisti, jak to bylo s Monstroxovou proměnou, jaké má nové kumpány, co se stalo s jeho starými přáteli, a odhal některá tajemství, která měla zůstat navždy skryta.

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název LEGO® NEXO KNIGHTS™ – LLB 802
Původní jazyk angličtina
Počet stran 96
EAN 9788026414117
Datum vydání 20.04.2017
Věk od 6
Formát 184x237 mm
Nakladatelství COMPUTER PRESS
Edice LEGO
Hmotnost 0,471
Typ Kniha + doplněk
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Radujme se, veselme se – Kniha příšer byla poražena! Ovšem pozor, má to háček. Vrátila se, převtělila se do mraku, který si říká Monstrox, a je teď ještě ďábelštější než kdy předtím. Nyní vládne schopností ovanout kameny, přivést je k životu a vybudovat z nich nebezpečnou a téměř nezdolatelnou kamennou armádu.

Monstrox donutil Jestra, aby jeho zlounský plán sepsal do Monstroxovy knihy, a díky tomu máš teď i ty možnost nahlédnout těmto dvěma padouchům pod pokličku. Zjisti, jak to bylo s Monstroxovou proměnou, jaké má nové kumpány, co se stalo s jeho starými přáteli, a odhal některá tajemství, která měla zůstat navždy skryta.

Protože být o krok před svými nepřáteli se vždycky hodí!

Další tituly z řady "Lego Nexo Knights"

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM