Otevřená rodina | Albatrosmedia.cz
EN

Otevřená rodina

Cesta, během níž vyrostou děti i rodiče

Shefali Tsabaryová


Revoluce ve výchově má název „Vědomé rodičovství"!
Rodičem se nerodíme. Rodičem se stáváme v okamžiku, kdy do našeho života vstoupí děti. Tato kniha vás vezme na cestu, během níž překonáte strach, iluze a vlastní omezení, abyste se mohli stát rodičem, jakým si skutečně přejete být. Dr. Shefali Tsabaryová umně propojuje východní filozofii se západní kulturou a ukáže vám, že pěstovat blízký vztah s dětmi je možné a že v takovém vztahu mohou kvést děti i rodiče. Staňte se "vědomým rodičem" a najděte rovnováhu v rodině i životě.

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název The awakened family
Původní jazyk angličtina
Počet stran 304
EAN 9788026507345
Datum vydání 05.04.2018
Věk od 18
Formát 167x225 mm
Nakladatelství BIZBOOKS
Hmotnost 0,543
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená s chlopněmi

Odhalte, kým vaše děti doopravdy jsou.

Hledejte, co vás jako rodiče svazuje a osvoboďte celou rodinu.

Otevřete se a rozkveťte.

Rodičem se nerodíme, rodičem se stáváme v okamžiku, kdy do našeho života vstoupí děti. Rodičovství je postupná a někdy dost obtížná cesta, na které dostáváme šanci otevřít se lásce, naučit se vzájemnému respektu a bezpodmínečnému přijetí, sbíráme moudrost, rozkvétáme. Společně s dětmi získáváme odvahu, upevňujeme emoční inteligenci a budujeme vztah, kterým neotřese ani puberta našich potomků. Vztah, kde se nikdo nemusí stydět za svoje myšlenky nebo se bát, že bude za své nápady a názory odsouzen či zesměšněn.

Kniha Otevřená rodina

* vás vezme na cestu, během níž překonáte strach, iluze a vlastní omezení týkající se rodičovství, abyste se mohli stát rodiči, jakými si skutečně přejete být.

* vám ukáže, že pěstovat blízký vztah s dětmi je možné a že v takovém vztahu mohou kvést děti i rodiče.

* vám pomůže zklidnit se a najít rovnováhu v rodině i životě.

* je plná praktických strategií a příkladů z vlastní praxe autorky, které vám pomohou ovládnout vědomé rodičovství.

Shefali Tsabaryová, Ph. D. je klinická psycholožka, která se specializuje na propojování východní filozofie se západní kulturou a psychologií, a předává svým klientům účinnou syntézu toho nejlepšího z obou směrů. Napsala tři bestsellerové knihy a za sebou má tisíce spokojených klientů, kterým pomohla najít sebe samotné ve vlastní rodině. O svém přístupu k rodičovství přednáší také na konferencích TEDx.

„Neocenitelná kniha Shefali Tsabaryové vám ukáže, jak se problémy s výchovou dětí mohou stát skvělou příležitostí ke spirituálnímu probuzení. Pokud se stanete skutečně vědomým rodičem, dáte svým dětem ten nejlepší dárek.“

- Eckhart Tolle,

autor bestselleru Moc přítomného okamžiku

„V této knize popisuje Dr. Shefali Tsabaryová jednoduchým, světským jazykem význam soucitu a hovoří o tom, jak se jej můžeme naučit rozvíjet skrze náš vztah s vlastními dětmi.“

- Jeho Svátost Dalajláma

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM