EN

Ženich - uživatelská příručka

Jak přežít a pokud možno si i užít vlastní svatbu

Shandon Fowler


Nikdo nepřipraví vaši svatbu lépe než vy! Díky této příručce!
Konečně! Komplexní průvodce pro dokonalou přípravu vlastní svatby je tady! Pryč jsou dny, kdy jste mohli jen nečinně přihlížet a nechat vaši snoubenku naplánovat a zařídit celou svatbu. Dnešní ženichové již mají na svých bedrech nespočetné množství úkolů, kterých se ale mohou díky této příručce se ctí zhostit. Od zajištění organizované zábavy a plánování slavnostní tabule až po sehnání svatební kapely či uklidňování hysterických členů rodiny. Tento manuál moderního ženicha vám prostě odpoví na vše!

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název The Groom's Instruction Manual: How to Survive and Possibly Even Enjoy the Most Bewildering Ceremony
Původní jazyk angličtina
Počet stran 196
EAN 9788026415787
Datum vydání 14.08.2017
Věk od 18
Formát 127x178 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,233
Typ Kniha
Vazba brožovaná, šitá nitmi

Konečně! Komplexní průvodce pro dokonalou přípravu vlastní svatby je tady!

Pryč jsou dny, kdy jste mohli jen nečinně přihlížet a nechat vaši snoubenku naplánovat a zařídit celou svatbu. Dnešní ženichové již mají na svých bedrech nespočetné množství úkolů, kterých se ale mohou díky této příručce se ctí zhostit.

Od zajištění organizované zábavy a plánování slavnostní tabule až po sehnání svatební kapely či uklidňování hysterických členů rodiny.

Tento manuál moderního ženicha vám prostě odpoví na všechny vaše otázky. I na ty nejnáročnější: Jak na svatební hostině usadit vzájemně nekompatibilní hosty? Co mám vyžadovat po svatebním fotografovi? Proč moje snoubenka vyšiluje? Mám ignorovat rady své budoucí tchýně? Co za mne můžou udělat moji kamarádi?

Ničeho se nebojte, veškeré odpovědi a řešení najdete v této knize!

(Abyste v tom nebyl sám, pro vaši nastávající doporučujeme podobnou knihu - Nevěsta - uživatelská příručka - http://www.albatrosmedia.cz/nevesta-uzivatelska-prirucka.html.)

Neváhejte pak vstoupit do společného života s pokračovací literaturou Novomanželé - uživatelská příručka (http://www.albatrosmedia.cz/novomanzele-uzivatelska-prirucka.html), případně s nezbytnou knihou pro zlepšení technik vedoucích k lepšímu výkonu - Sex - uživatelská příručka (http://www.albatrosmedia.cz/sex-uzivatelska-prirucka.html).

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM