Génius – Hra | Albatrosmedia.cz
EN

PRÁVĚ TEĎ! DOPRAVA ZDARMA NA VŠECHNY OBJEDNÁVKY V E-SHOPU

Génius – Hra

Leopoldo Gout

5,0
( 1 )

Nejsilnější zbraní je jejich chytrost!
Dvě stě mladých géniů z celého světa se sjelo hrát Hru. Mezi nimi i tři kamarádi… Rex – skvělý hacker a programátor. Hledá bratra, který zmizel neznámo kam. Tunde – technologický génius-samouk. V šachu ho drží mocný vojenský generál, který po něm chce velmi speciální službu. Barevná vlčice – aktivistka a blogerka, která odhaluje praktiky zkorumpovaných politiků a byznysmenů. Bojí se, že jedním z nich je i její otec. Co je v sázce? Kdo zvítězí?

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název Genius: The Game
Původní jazyk angličtina
Řada Génius
Překladatel Julie Žemlová
Počet stran 304
EAN 9788025335628
Datum vydání 29.01.2018
Věk od 13
Formát 152x228 mm
Nakladatelství Fragment
Hmotnost 0,714
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Nikomu nevěř. Každá kamera je oko. Každý mikrofon ucho. Najdi mě a společně ho zastavíme.

Hra:

Z celého světa se sjelo dvě stě mladých géniů a zanedlouho se utkají v soutěži, kterou vymyslel a sponzoruje Kiran Biswas – celým světem obdivovaný mladý podnikatel a vizionář. Hodina H se blíží.

Hráči:

Rex – ačkoliv je mu teprve šestnáct, patří mezi nejlepší světové programátory a hackery. Tenhle americký Mexičan je odhodlaný najít svého bratra, který zmizel neznámo kam.

Tunde – čtrnáctiletý technologický génius-samouk. Na skládkách pod horkých africkým sluncem hledá součástky a staví z nich skvěle fungující stroje. Svým talentem přilákal pozornost diktátorského generála, který po něm chce sestrojit velmi nebezpečnou věc. Vyhrožuje mu tím nejhorším trestem, pokud svůj úkol nesplní.

Barevná vlčice – jedna z nejuznávanějších čínských aktivistek a blogerek. Odhaluje nekalé praktiky politiků a byznysmenů a teď se na ni soustředí všeobecná pozornost. Její otec totiž uzavřel podezřelý obchod se zkorumpovaným čínským obchodníkem.

Co je v sázce?

Víc, než si dokážete představit...

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM