EN

Poppy Borůvková - Poprask na Akademii

Jennifer K. Brownová

4,0
( 2 )

Poppy se vrací zpět na Akademii zvláštních schopností a ovládá ne jednu, ale dvě zvláštní schopnosti! Budou se jí však na něco hodit?
Poppy Borůvková je nadšená. Zjistila totiž, že je sklonkař, takže má nadání ovládat DVĚ mimořádné schopnosti! Její radost však trvá jen do chvíle, kdy se vrátí na Akademii zvláštních schopností – tentokrát jako poradce. Na Poppy a její kamarády Elii, Logana a Sama tady totiž čekají nejméně dva oříšky, které budou muset rozlousknout: zachránit školu před novým učitelem herectví a jeho děsivým muzikálem, ale taky vyřešit záhadná zmizení studentů…

Detailní informace

Číslo dílu 2
Jazyk čeština
Původní název Poppy Mayberrry 2
Původní jazyk angličtina
Počet stran 168
EAN 9788025335949
Datum vydání 05.04.2018
Věk od 9
Formát 127x203 mm
Nakladatelství Fragment
Hmotnost 0,275
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Poppy Borůvková je nadšená. Zjistila, že není jen obyčejné Pondělí se schopností přenášet předměty z místa na místo. Je také sklonkař – mimořádné schopnosti má totiž DVĚ!

Její radost a pocit výjimečnosti však trvají jen do chvíle, kdy se vrátí na Akademii zvláštních schopností – tentokrát jako poradce. Na Poppy a její kamarády Elii, Logana a Sama tady totiž čekají nejméně dva oříšky, které budou muset rozlousknout:

1) zachránit školu před novýmu učitelem herectví a naprosto příšerným muzikálem, který začal nacvičovat

2) vyřešit záhadná zmizení studentů

Poppy začne brzy docházet, že i zdánlivě dokonalé město Nova má jisté mouchy a že zvláštní schopnosti, kterými lidé ve městě oplývají, mají stejně pochybný původ, jako šatník ředitelky Klobásy Larribyové. A to je třeba vyšetřit!

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Poppy Borůvková"

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM