EN

Poppy Borůvková, narozená v pondělí

Jennifer K. Brownová

4,0
( 3 )

Mít zvláštní schopnosti podle toho, který den v týdnu se narodíte? Trochu šílené, že? Ve městě Nova to je ale úplně normální!
Představte si, že váš učitel umí číst myšlenky jen proto, že se narodil ve čtvrtek. Šílené, že? Ve městě Nova to je ale úplně normální! Poppy Borůvková by měla umět přemisťovat předměty z místa na místo jen silou vůle, narodila se totiž v pondělí. Moc jí to ale nejde. Proto má odjet na letní školu, aby se zdokonalila. Bohužel tam míří i její úhlavní nepřítel, dokonalá Elli Prestonová. Proč se jen nenarodila v pátek? To by dokázala lehce zmizet...

Detailní informace

Číslo dílu 1
Jazyk čeština
Původní název Poppy Mayberrry 1 - The Monday
Původní jazyk angličtina
Počet stran 192
EAN 9788025332429
Datum vydání 03.08.2017
Věk od 9
Formát 127x203 mm
Nakladatelství Fragment
Hmotnost 0,296
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Představte si, že by váš učitel dokázal číst myšlenky jen proto, že se narodil ve čtvrtek a váš spolužák uměl vrátit čas, protože se narodil ve středu. Trochu šílené, že? Ve městě Nova to je ale úplně normální!

Poppy Borůvková by měla umět přemisťovat předměty z místa na místo jen silou vůle, narodila se totiž v pondělí. Její schopnosti jsou ale chabé, takže hrozí, že když bude přesunovat talíř se špagetami, neskončí na stole, ale na něčí hlavě.

Proto má Poppy odjet na letní školu, aby své nadání zdokonalila. Na stejné místo bohužel míří i její úhlavní nepřítel, dokonalá Elli Prestonová.

Proč se jen nenarodila v pátek? To by dokázala lehce zmizet...

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Poppy Borůvková"

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM