Kdo ukradl Jigglypuffa? | Albatrosmedia.cz
EN

Kdo ukradl Jigglypuffa?

Neoficiální dobrodružství pro hráče Pokémon GO 1

Alex Polan


První díl dobrodružné série pro všechny fanoušky Pokémon GO
Ethan, Devin a Gianna jsou nadšenými trenéry Pokémonů. Jednoho dne jejich pohodu naruší neznámý útočník, který se vloupal do místního pekařství a ukradl várku drahocenných koblih a k tomu jim ještě zabral i dobře střežený gym. Jediná stopa se nachází v Devinově Pokédexu a ukazuje, že by na vině mohl být někdo z týmu Valor. Dokáže se tým Mystic semknout, rozkrýt všechny záhady a ubránit svůj gym?

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název CATCHING THE JIGGLYPUFF THIEF: An Unofficial Adventure for Pokemon Go Players
Původní jazyk angličtina
Počet stran 112
EAN 9788025148433
Datum vydání 31.10.2016
Věk od 9
Formát 145x205 mm
Nakladatelství COMPUTER PRESS
Edice Pokémon
Hmotnost 0,155
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Tým Mystic je chce chytit úplně všechny. Včetně zloděje z cizího týmu!

Ethan, Devin a Gianna jsou nadšenými trenéry Pokémonů. S pomocí jejich kamaráda Carla, který je nejlepším trenérem Pokémonů v okolí za tým Mystic, jsou připraveni vlétnout do herního světa Pokémon GO!

Jenže jednoho dne jejich pohodu naruší neznámý útočník, který se vloupal do místního pekařství a ukradl várku velmi speciálních a drahocenných koblih. A k tomu jim ještě zabral i dobře střežený gym, který se nacházel přímo u budovy! Jejich oblíbená pekárna se tak ocitla v problémech, a přátelé se proto rozhodli, že to nenechají jen tak a zloděje odhalí za každou cenu. Jediná stopa se nachází v Devinově Pokédexu a ukazuje, že by na vině mohl být někdo z týmu Valor. Dokáže se tým Mystic semknout, rozkrýt všechny záhady a ubránit svůj gym?

Kniha určitě zaujme všechny fanoušky herního fenoménu Pokémon GO a nejen je. Jedná se o první díl série Neoficiální příběhy pro hráče ­Pokémon GO.

ALEX POLAN je autorem několika oblíbených knih ze světa Pokémonů. Sám přiznává, že když hrál poprvé Pokémon GO, tak vystřílel všechny svoje Poké Bally na prázdno, nechytil ani jednoho Pokémona, a ještě k tomu navíc narazil do stromu. Alex píše své příběhy pro děti ve svém domově v americkém San Franciscu.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM