Nebezpečné lži | Albatrosmedia.cz
EN

SLEVA 20 % NA BELETRII PRO DĚTI A KNIHA ZDARMA KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE

Nebezpečné lži

Becca Fitzpatricková

4,0
( 2 )

Napínavý příběh sedmnáctileté Stelly, která se ukrývá před svými pronásledovateli.
Poté, co se stane svědkyní vraždy, je středoškolačka Stella Gordonová v zájmu své bezpečnosti poslána do Nebrasky, což se jí ani trochu nezamlouvá. Najednou je pro ni těžké být neustále ve střehu a brzy si musí poradit s opravdovou hrozbou. Její nepřátelé jsou blíž, než si myslí.

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název Dangerous Lies
Počet stran 352
EAN 9788025237915
Datum vydání 05.12.2016
Věk od 12
Formát 140x205 mm
Nakladatelství Egmont
Hmotnost 0,38
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Napínavý příběh sedmnáctileté Stelly, která se ukrývá před svými pronásledovateli.

Poté, co se stane svědkyní vraždy, je středoškolačka Stella Gordonová v zájmu své bezpečnosti poslána do Nebrasky, což se sedmnáctileté suverénce ani trochu nezamlouvá. Postupně poznává nové lidi a život ospalého maloměsta a zároveň je pro ni těžké být neustále ve střehu. Brzy si navíc musí poradit s opravdovou hrozbou. Její nepřátelé jsou totiž ve skutečnosti blíž, než si myslí.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

Milena Kvapilová
Super! Zaujala mě už anotace, a i když je cílovka young adult, tak si ji klidně můžou přečíst i adult čtenáři :) Líbilo se mi vykreslení postav, Chet byl prostě k sežrání... :) A super bylo i odhalení "nebezpečných lží" v napínavém konci. Nebylo to nic, nad čím by bylo třeba moc přemýšlet, spíše oddychové čtení. A opravdu povedené.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Becca Fitzpatricková

Becca Fitzpatricková

Becca Fitzpatricková absolvovala zdravotnictví, ale tento obor brzy opustila a zaprodala duši vyprávění příběhů. Je úspěšnou autorkou fantasy ságy Zavržený, jejíž čtyři díly se všechny objevily na žebříčku bestsellerů New York Times. Kromě toho napsala i romantické thrillery Černý led a Nebezpečné lži. Když nepíše, obvykle se potuluje po výprodejích bot, běhá nebo cestuje.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM