Divné hlášky z knihkupectví | Albatrosmedia.cz
EN

Divné hlášky z knihkupectví

Jen Campbellová


Pronikněte do světa knihkupecké džungle a podivínů, kteří do ní vstupují!
Když Jen Campbellová začala sepisovat svoje zkušenosti se zákazníky knihkupectví na blogu, netušila, jaký úspěch zaznamenají. Postupem času se hlášky mimoňských podivínů dostaly z obrazovky počítače na papír a od té doby baví jak odvážné knihkupce, kteří musejí dennodenně čelit podivným a občas poněkud děsivým dotazům, i jejich knihomolské zákazníky, kteří dokáží ocenit absurdní a literární humor.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 120
EAN 9788026414384
Datum vydání 24.04.2017
Věk od 12
Formát 134x205 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,33
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Pronikněte do světa knihkupecké džungle a podivínů, kteří do ní vstupují!

Když Jen Campbellová začala sepisovat svoje zkušenosti se zákazníky knihkupectví na svém blogu, netušila, jaký úspěch zaznamenají. Postupem času se hlášky mimoňských zákazníků dostaly z obrazovky počítače na papír a od té doby baví jak odvážné knihkupce, kteří musejí dennodenně čelit podivným a občas poněkud děsivým dotazům, i jejich knihomilské zákazníky, kteří dokáží ocenit absurdní a literární humor.

Uživatelské hodnocení

Renata Dorňáková
Tak to vypadá, že tuhle dámu s velkým srdcem plným příběhů a neodmyslitelným smyslem pro humor a vkusnou ironii teprve čeští čtenáři objeví. http://www.lacultura.cz/2017/05/mate-druhy-dil-anny-frankove/

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.