Divné hlášky z knihkupectví | Albatrosmedia.cz
EN

Divné hlášky z knihkupectví

Jen Campbellová


Pronikněte do světa knihkupecké džungle a podivínů, kteří do ní vstupují!
Když Jen Campbellová začala sepisovat svoje zkušenosti se zákazníky knihkupectví na blogu, netušila, jaký úspěch zaznamenají. Postupem času se hlášky mimoňských podivínů dostaly z obrazovky počítače na papír a od té doby baví jak odvážné knihkupce, kteří musejí dennodenně čelit podivným a občas poněkud děsivým dotazům, i jejich knihomolské zákazníky, kteří dokáží ocenit absurdní a literární humor.

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název Weird Things Customers Say in Bookshops
Původní jazyk angličtina
Počet stran 120
EAN 9788026414384
Datum vydání 24.04.2017
Věk od 12
Formát 134x205 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,33
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Pronikněte do světa knihkupecké džungle a podivínů, kteří do ní vstupují!

Když Jen Campbellová začala sepisovat svoje zkušenosti se zákazníky knihkupectví na svém blogu, netušila, jaký úspěch zaznamenají. Postupem času se hlášky mimoňských zákazníků dostaly z obrazovky počítače na papír a od té doby baví jak odvážné knihkupce, kteří musejí dennodenně čelit podivným a občas poněkud děsivým dotazům, i jejich knihomilské zákazníky, kteří dokáží ocenit absurdní a literární humor.

Další tituly z řady "Divné hlášky z knihkupectví"

Uživatelské hodnocení

Renata Dorňáková
Tak to vypadá, že tuhle dámu s velkým srdcem plným příběhů a neodmyslitelným smyslem pro humor a vkusnou ironii teprve čeští čtenáři objeví. http://www.lacultura.cz/2017/05/mate-druhy-dil-anny-frankove/

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Jen Campbellová

Jen Campbellová

Jen Campbellová je spisovatelka a milovnice knih. V České republice zaznamenaly úspěch její sesbírané výroky z knihkupectví, kde pracovala deset let. Vyšly ve dvou svazcích: Divné hlášky z knihkupectví a Další divné hlášky z knihkupectví. Téma knih a láska k nim se objevuje i v její ilustrované knize pro děti Franklinova létající knihovna. Mimo to působí také jako knižní bloggerka a vloggerka, pořádá internetové kurzy pro spisovatele a přednáší na univerzitách a literárních festivalech.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM