Mravní kodex | Albatrosmedia.cz
EN

PRÁVĚ TEĎ! DOPRAVA ZDARMA NA VŠECHNY OBJEDNÁVKY V E-SHOPU

Mravní kodex

Brad Thor


Speciální agent Scot Harvath je opět v akci. Africký deštný prales, Mosad, spiknutí temných politických sil a taky jeden smrtící virus. Zkrátka skvěle namíchaný thrillerový koktejl.
Scot Harvath, elitní agent soukromé zpravodajské agentury, shlédne krátké video zobrazjící záznam brutálního vyhlazení lékařského centra v zapadlém koutě Konga. Celé přepadení je záhadné i tím, že všichni střelci byli vybaveni speciálními obleky proti biologickému nebezpečí. Harvath se rozhodne přijít celé věci na kloub a vyráží na průzkumnou misi do pralesů centrální Afriky. Brzy však vyjde najevo, že přepadení bylo součástí něčeho mnohem většího. Něčeho, co hrozí vyhubením většiny lidstva...

Detailní informace

Žánr thriller
Jazyk čeština
Původní název Code of Conduct
Původní jazyk angličtina
Řada Scot Harvath
Počet stran 376
EAN 9788026418801
Datum vydání 16.04.2018
Věk od 14
Formát 145x205 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,58
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Scot Harvath, elitní agent soukromé zpravodajské agentury, si naplánuje týden volna v lůně přírody Nové Anglie. Ale člověk míní, život mění. V tomto případě jde o krátké video, které dorazí do e-mailové schránky a jež zobrazuje záznam brutálního vyhlazení lékařského centra v zapadlém koutě Konga. Co je však nejpodivnější – všichni střelci byli vybaveni speciálními obleky proti biologickému nebezpečí. Harvath se rozhodne přijít celé věci na kloub a vyráží na průzkumnou misi do pralesů centrální Afriky. Brzy však vyjde najevo, že přepadení bylo součástí něčeho mnohem většího. Něčeho, co hrozí vyhubením většiny lidstva a za čím stojí neuvěřitelné spiknutí temných politických kruhů.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Scot Harvath"

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Brad Thor

Brad Thor

Brad Thor žije v Nashvillu. Je nadšený cestovatel a vyznavač adrenalinových sportů a autor více než desítky úspěšných knih v žánru politický a špionážní thriller. Téměř každý jeho titul se stal bestsellerem na prestižním žebříčku New York Times. Zajímavostí je, že jedna z jeho knih, Last Patriot, byla zakázána v Saúdské Arábii. Brad se často účastní televizních diskusí na téma terorismu a rovněž je členem analytického týmu Homeland Security.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM