Henry + Zoe = Velké trable | Albatrosmedia.cz
EN

Henry + Zoe = Velké trable

Andy Jones


Někdy se život musí obrátit naruby, než najde ten správný směr
Henry a Zoe toho mají společného víc, než by je samotné napadlo. Třeba to, že každý z nich musel zúčtovat s minulostí a začít znovu, aby zjistili, co v životě doopravdy chtějí. Jeden z nich proto utekl do Londýna, druhý naopak z Londýna hodlá na hodně dlouho zmizet. A když se jejich životní dráhy v městě nad Temží protnou, zdá se, že si s nimi osud jen tak zahrává... Je nějaká naděje, že z rovnice HENRY + ZOE nakonec vyjde VELKÁ LÁSKA?

Detailní informace

Ilustrátor Matěj Pospíšil
Jazyk čeština
Původní název The Trouble with Henry and Zoe
Původní jazyk angličtina
Překladatel Tomáš Bíla
Počet stran 360
EAN 9788025907085
Datum vydání 14.08.2017
Věk od 15
Formát 130x200 mm
Nakladatelství PLUS
Hmotnost 0,491
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem a přebalem

Henry a Zoe toho mají společného víc, než by je samotné napadlo. Pro začátek třeba minulost, ona i on se s ní totiž rozhodli nečekaně rázně skoncovat. A to neobejde bez potíží. Henry dal v předvečer svatby kopačky své lásce z dětství a prchá do Londýna, aby našel sám sebe a začal znovu a lépe.

Zoe si taky naplánovala „očistnou kúru“, chystá se zmizet z Londýna, procestovat světě a zjistit, co od života vlastně čeká. A i když neví, kam přesně se vydá, v jednom má jasno: vydá se tam sama!

Kdyby se Henry a Zoe potkali o rok dřív, možná by všechno vypadalo jinak. Ale to by bylo příliš snadné, no ne? Osud je svedl dohromady až sedm měsíců poté, co se jim život obrátil naruby. A pouhé čtyři měsíce předtím, než má Zoe nastoupit do letadla a vyrazit do kdovíjaké dálky…

Je nějaká naděje, že z rovnice HENRY + ZOE nakonec vyjde VELKÁ LÁSKA?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM