Kamarádky na život | Albatrosmedia.cz
EN

Kamarádky na život

Asa Hellberg

4,0
( 1 )

Humorný příběh o tom, jak se tři obyčejné ženy okolo padesátky vypořádají s tím, že musí úplně změnit svůj život. Co na tom, že za to dostanou jmění!
Nebylo obvyklé, aby před vchodem do obchodu Ahléns ležela mrtvá žena. Sonja Gustavssonová však byla neobvyklá už za svého života. Závěť, kterou po sobě zanechala, nejvíc překvapí její kamarádky Maggan, Rebekku a Susanne. Dostanou všechno – miliony i úžasné investice. Ale ze všeho nejdřív musí splnit několik podmínek a od základů překopat své životy. Zvládnou a budou vůbec chtít splnit Sonjina poslední přání? A kam až je dovedou?

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název Sonjas sista vilja
Původní jazyk švédština
Počet stran 312
EAN 9788026709527
Datum vydání 26.10.2017
Věk od 15
Formát 130x200 mm
Nakladatelství MOTTO
Hmotnost 0,457
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Nebylo obvyklé, aby před vchodem do obchodu Ahléns ležela mrtvá žena. Sonja Gustavssonová však byla neobvyklá už za svého života. Neplánovala sice skonat uprostřed nákupního centra ve Farstě, zato tušila, že pokud by se to mělo odehrát zrovna tam, nic by proti tomu nenamítala.

Závěť, kterou po sobě zanechala, nejvíc překvapí její kamarádky Maggan, Rebekku a Susanne. Dostanou všechno – miliony i úžasné investice. Ale ze všeho nejdřív musí splnit několik podmínek a od základů překopat své životy. Zvládnou a budou vůbec chtít splnit Sonjina poslední přání? A kam až je dovedou?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

Milena Kvapilová
Skvělá oddychovka. Naprosto vypnete a jen budete otáčet další stránky, protože se to čte úplně samo. Počítejte s tím, že je to pohádka. Pohádka pro velké holky. Ale i ty se občas rády zasní, ne? :-)

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM