EN

Paul McCartney: biografie

Philip Norman

4,0
( 3 )

Jediná oficiální biografie hudebníka, zpěváka, skladatele a bývalého člena kapely The Beatles!
Jaký je historicky nejúspěšnější skladatel Paul McCartney? Nejuznávanější autor biografií hudebních legend ho vykresluje jako složitého, nejistého workoholika, který má potřebu stále si něco dokazovat. Dostaňte se do hlavy geniálního hudebníka a odkryjte detaily z jeho života. Poznejte jeho komplikovaný vztah s Johnem Lennonem a odhalte, jak se vyrovnával s rozpadem The Beatles. To a mnohem více najdete v první a jediné biografii schválené Paul McCartneym.

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název Paul McCartney: The biography
Původní jazyk angličtina
Počet stran 776
EAN 9788075059000
Datum vydání 11.12.2017
Věk od 15
Formát 165x235 mm
Nakladatelství XYZ
Hmotnost 1,272
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Jaký je historicky nejúspěšnější skladatel Paul McCartney? Nejuznávanější autor biografií hudebních legend ho vykresluje jako složitého, nejistého workoholika, který má potřebu stále si něco dokazovat. Autor se nevyhýbá ani tématům, jako je složitý vztah s Johnem Lennonem, deprese po rozpadu Beatles nebo dojemná smrt jeho ženy Lindy. To a mnohem více najdete v první a jediné biografii schválené Paul McCartneym a jeho nejbližšími.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Philip Norman

Philip Norman

Spisovatel, novinář a scenárista Philip Norman se narodil na ostrově Wight ve Velké Británii. V roce 1965 začal pracovat pro The Sunday Times jako autor medailonků známých osobností. Netrvalo dlouho a stal se hudebním kritikem pro deník The Times. V roce 1981 vydal svou první knihu o skupině Beatles s názvem Shout!: The Beatles in Their Generation. Jeho další velmi úspěšné biografie zachycovaly takové hudební velikány jako Rolling Stones, Buddyho Hollyho nebo Eltona Johna. Přesto se vždy vrátil k milovaným Beatles, což dokazují další dvě biografie o Johnu Lennonovi nebo jeho nejnovější biografie o životě Paula McCartneyho.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM