EN

Oko za oko, zub za zub – konec velké pomsty se blíží. Třetí díl oblíbené série.
Oslava silvestra skončila velkým popraskem a Mary, Kat a Lillia nejsou připravené na to, co je čeká. Dívky řeší, co se vlastně stalo, a každá z nich si to dává za vinu. Kdyby Lillia neodešla s Reevem, kdyby Kat zůstala… Vše mohlo dopadnout jinak. Ale stalo se a nic už nebude jako dřív. Jediná Mary zná pravdu a je pouze na ní, jak s ní naloží. Dokončí nakonec pomstu? A zůstane po ní i něco víc než jen prach a popel, až vše spálí?

Detailní informace

Číslo dílu 3
Jazyk čeština
Původní název Ashes to Ashes
Původní jazyk angličtina
Řada Oko za oko
Překladatel Romana Bičíková
Počet stran 304
EAN 9788075445285
Datum vydání 02.04.2018
Věk od 12
Formát 130x200 mm
Nakladatelství COOBOO
Hmotnost 0,42
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Konec velké pomsty se blíží...

Silvestr skončil velkým popraskem a Mary, Kat a Lillia nejsou připravené na to, co je čeká.

Přehodnocují, co se stalo, a každá si to dává za vinu. Kdyby Lillia neodešla s Reevem, kdyby Kat zůstala – mohlo to celé dopadnout jinak. Teď už nic nebude jako dřív.

Jenom Mary zná pravdu a je otázkou, jak s ní naloží a jestli dovede pomstu až do konce. Zůstane po ní něco víc než jen prach a popel, až vše spálí?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Oko za oko"

Hodnocení čtenářů

Milena Kvapilová
Tahle série se tak skvěle čte, úplně sama. Jen otáčíte stránky a najednou jste na konci. Poslední díl je stejně skvělý jako předchozí. No, možná i o něco lepší. A je komplet duchařský. Jak by mě to v prvním dílu ani nenapadlo, v druhém už to bylo jasné a ve třetím se to potvrdilo. Můžu doporučit i těm, co už nepatří mezi teenagery. Tohle pro vás bude parádní oddychovka. PS: škoda, že Reeve a Lilia nezůstali spolu.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Jenny Hanová

Jenny Hanová

Jenny Hanová pochází z Richmondu ve Virginii. Vystudovala tvůrčí psaní pro děti a mládež v New Yorku. Toto město si zamilovala (nejkrásnější je podle ní na podzim), a po škole se přestěhovala do jedné z jeho částí – Brooklynu. Nejlépe se jí píše v kavárnách, v metru nebo klidně doma u známých. Má ráda Harryho Pottera a nejvíce fandí Zmijozelu. Ven by nikdy nevyšla bez červené rtěnky, pera a zápisníku. Mezi její nejznámější knihy patří ty ze série Všem klukům, které jsem milovala.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM