EN

O stereotypech mezi mužem a ženou v generaci dnešních třicátníků.
Kdo platí v hospodě? Kdo koho žádá o ruku a kdo zdržuje, když se odchází z bytu? Žijeme ve světě, který se rychle mění. Tak rychle, že některé změny nejsme schopni akceptovat. Kniha Bez jablka je ironickým povzdechem nad tím, jak by dnešní svět vypadal, kdyby Eva tenkrát nepodala Adamovi jablko a Adam si do něj nekousnul. Jak by vypadal svět, ve kterém se žena a muž před sebou nestydí a mluví otevřeně o všem, co se v jejich životech změnilo.

Detailní informace

Ilustrátor Barbora Balgová
Jazyk čeština
Počet stran 224
EAN 9788026707196
Datum vydání 10.10.2016
Věk od 15
Formát 145x195 mm
Nakladatelství MOTTO
Hmotnost 0,332
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

O stereotypech mezi mužem a ženou v generaci dnešních třicátníků.

Kdo platí na rande? Kdo koho vlastně žádá o ruku a kdo opravdu zdržuje, když se odchází z bytu? Novou metou ve vztahu je znát navzájem své heslo k počítači, muži mají krémy proti vráskám a ženy dělají kariéru.

Miloš a Michelle se v tom chaosu snaží zorientovat. Žijou totiž v generaci dnešních třicátníků, tedy v první generaci, která si v životě nastavuje svá vlastní pravidla. A tím, že spolu nespí, k sobě mohou být upřímní.

Jejich krátké tematické sloupky, které už rok vycházejí na Bezjablka.cz, jsou ironickým povzdechem nad tím, jak by dnešní svět vypadal, kdyby Eva tenkrát nepodala Adamovi jablko a Adam si do něj nekousnul. Jak by vypadal svět, ve kterém muž a žena mluví otevřeně o všem, co se v jejich životech změnilo?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Michaela Losekoot

Michaela Losekoot

Michelle Losekoot pracovala jako novinářka, studovala Literární akademii Josefa Škvoreckého a v posledních letech se na volné noze věnuje marketingu. Její specialitou jsou sociální sítě a copywriting. Obojí také školí. Externě přispívá do lifestylových časopisů a s Milošem Říhou píše humorný blog o stereotypech ve vztazích dnešních třicátníků BezJablka.cz, jehož knižní podoba vyšla v roce 2016. Je v online světě jako ryba ve vodě a pravidelně baví své fanoušky historkami ze svého života na Facebooku, Twitteru i Instagramu.
Zobrazit profil autora

Miloš Říha

Miloš Říha

Miloš Říha vystudoval sociologii na Univerzitě Karlově. Pracuje jako ředitel ve Skautském institutu a kromě skauta je také pisatelem, bonvivánem a pražským chodcem, který miluje filosofování a plané kavárenské debaty. Rád objevuje pražská zákoutí a jejich obyvatele. Společně s Michelle Losekoot píše blog Bezjablka.cz, který upřímně a s humorem vypovídá o stereotypech ve vztazích dnešních třicátníků. V roce 2016 byly tyto texty vydány také v knižní podobě.
Zobrazit profil autora

Recenze

blesk.cz - Dokonalý průvodce vztahy třicátníků

„...Než vyrazíte na lov s nově získanými zkušenostmi z vtipné, pohodové a přitom chytré knihy, oceníte i její grafické zpracování, za kterým stojí ilustrátorka Barbora Balgová a grafický designér Jakub Gruber..."
NAPIŠTE NÁM