Kája, super frája - Bratránek za všechny peníze | Albatrosmedia.cz
EN

Kája, super frája - Bratránek za všechny peníze

D.L. Greenová


Další bláznivé dobrodružství nezaměnitelného Káji, super fráji.
Domácí úkoly by měly být ze zákona zakázány! Po náročném dni plném poflakování se ve škole bych už další těžkou práci dělat neměl. A také jsem se velmi tvrdě snažil, aby to tak bylo. Ale vyhnout se práci je taky tvrdá práce. A tak jsem musel vymyslet projekt, o kterém bych ve třídě přednesl referát. Na chvilku mě vzpružila zpráva, že k nám na týden přijede bratranec, a nemohl se dočkat, až budeme společně hrát videohry a soutěžit v krkání. Jenže to jsem ještě netušil, že Sam chodí na lekce dobrého chování..

Detailní informace

Ilustrátor Josh Alves
Jazyk čeština
Původní název Zeke Meeks vs his Big Phony Cousin
Počet stran 128
EAN 9788026410867
Datum vydání 16.05.2016
Věk od 6
Formát 145x205 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,287
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Další bláznivé dobrodružství nezaměnitelného Káji, super fráji

Domácí úkoly by měly být ze zákona zakázány! Po náročném dni plném poflakování se ve škole bych už žádnou další těžkou práci dělat neměl. A také jsem se velmi tvrdě snažil, aby to tak bylo. Ale vyhnout se práci je taky tvrdá práce. A tak jsem musel vymyslet nějaký projekt, o kterém bych ve třídě přednesl referát. Na chvilku mě vzpružila zpráva, že k nám na týden přijede bratranec, a nemohl se dočkat, až budeme společně hrát videohry a soutěžit v krkání. Jenže to jsem ještě netušil, že Sam chodí na lekce dobrého chování…

Další tituly z řady "Kája, super frája"

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
D.L. Greenová

D.L. Greenová

Debra L. Greenová je americká autorka, která napsala několik knižních sérií pro děti a románů pro mládež. Ráda pořádá kurzy psaní a besedy ve školách. Mezi její koníčky patří četba, jízda na kole a na koni. Má komediální talent, což úspěšně dokázala v oblíbené sérii Kája, super frája.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM