Poušť v plamenech | Albatrosmedia.cz
EN

Poušť v plamenech

Alwyn Hamiltonová

4,8
( 4 )

Amání je neohrožená pistolnice a osud pouště leží v jejích rukou. První díl bestsellerové trilogie.
Pouštní písek má v kostech. Jejím domovem je Prachov, odkud ale musí utéct! Když se Amání setká s Jinem, tajemným a neskutečně přitažlivým cizincem, ví, že našla svou cestu ven. Nikdy se jí ale nesnilo o tom, že bude utíkat před vražednou sultánovou armádou s uprchlíkem hledaným za velezradu. A určitě nečekala, že se do něj zamiluje. Ani to, že společně odhalí mocnou pravdu o tom, kým Amání opravdu je.

Detailní informace

Číslo dílu 1
Jazyk čeština
Původní název Rebel of Sands
Překladatel Martina Buchlová
Počet stran 288
EAN 9788075443137
Datum vydání 08.05.2017
Věk od 12
Formát 130x200 mm
Nakladatelství COOBOO
Hmotnost 0,313
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Amání je neohrožená pistolnice a osud pouště jí leží v rukou.

Pouštnímu národu země Mirádži vládnou smrtelníci, ale v divokých, holých pustinách se pořád potulují mystická stvoření z dávných pověstí a někde prý stále čarují i samotní džinové. Na městečku Prachov ale nic mystického ani magického není a Amání se už nemůže dočkat, až z něj zmizí.

Jestli zde zůstane, jejím osudem je skončit „buď provdaná, nebo mrtvá“, takže se Amání hodlá z Prachova dostat za pomoci své ostré mušky. Když se na střelecké soutěži setká s Jinem, tajemným a neskutečně přitažlivým cizincem, usoudí, že našla ideální únikovou cestu. Ale za celé roky, kdy fantazírovala o útěku z domova, se jí určitě nesnilo, že odsud uteče před vražednou sultánovou armádou s uprchlíkem hledaným za velezradu na mytickém koni. A určitě nečekala, že se do toho uprchlíka zamiluje… nebo že jí mladík pomůže odhalit mocnou pravdu o tom, kdo Amání opravdu je.

Vítěz Goodreads Choice Awards 2016 v kategorii Debut Goodreads Author

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Poušť v plamenech"

Uživatelské hodnocení

Lenka Šnebergerová
Tato kniha napínavý příběh právě z prostředí trochu nevšedního a to v poušti s nadpřirozenými bytostmi v podobě džinů, pouštních netvorů a mýtů, jak se stvořil svět. Příběh je protkán nejen poutavým příběhem, který vás vtáhne přímo do děje ale pobaví vás i zábavné dialogy právě mezi hlavními postavami.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM