Kyvadlo | Albatrosmedia.cz
EN

Kyvadlo

Adam Hamdy

4,7
( 3 )

Fascinující psychologický thriller, který je označován za jeden z nejlepších titulů roku 2016.
Probudil se zmatený. Dezorientovaný. Spoutaný na židli s oprátkou kolem krku. John Wallace nemá tušení, co se děje, ani jak se do této situace dostal. Jediné, na co se dokáže soustředit, je muž v masce, který utahuje lano. Je tohle konec? Kyvadlo osudu se nakloní v jeho prospěch: má možnost utéct, najít pravdu a zachránit si život. Vrah mu je ale na stopě a všechno se může změnit jediným zhoupnutím smrtícího kyvadla. Máš jen jednu šanci. Utíkej.

Detailní informace

Číslo dílu 1
Jazyk čeština
Původní název Pendulum
Řada Kyvadlo
Počet stran 576
EAN 9788075056276
Datum vydání 13.03.2017
Věk od 15
Formát 145x205 mm
Nakladatelství XYZ
Hmotnost 0,748
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Fascinující psychologický thriller, který je označován za jeden z nejlepších titulů roku 2016.

Probudí se. Zmatený. Dezorientovaný. Kolem krku má uvázanou oprátku. Jediné, na co se dokáže soustředit, je muž v masce, který utahuje lano.

John Wallace nemá tušení, proč se stal cílem. Nemá ponětí, kdo je jeho vrah. Jediné co ví, že konec je nevyhnutelný.

Pak se kyvadlo osudu zhoupne v jeho prospěch. Má jednu jedinou šanci uniknout, najít pravdu a zastavit zlo. Ale zabiják je mu stále v patách a všechno se může změnit s pouhým zhoupnutím smrtícího kyvadla...

Tento fascinující psychologický thriller zahajuje novou slibnou trilogii.

Adam Hamdy (*1974 v Londýně) je britský spisovatel, scenárista a filmař. Vystudoval práva v Oxfordu a filozofii na Londýnské univerzitě. Po několika letech v korporátním světě se vydal na dráhu spisovatele a scenáristy. Spolupracuje s fi lmovými studii a producenty na obou stranách Atlantiku a nejnověji chystá filmovou adaptaci románu Davida Mitchella Sencislo9. Na literární scéně si získal věhlas nejprve svými autorskými komiksy (Hunter, Starmaker: Leviathan). Psychologický thriller Kyvadlo (Pendulum, 2016) je jeho třetím románem a nepopiratelně v něm zužitkoval své znalosti strategického konzultanta pro světové značky podnikající v oblasti lékařství, robotiky a jiných moderních technologií. Na motivy knihy chystá NBCUniversal International Studios televizní seriál. Hamdy žije se svou manželkou a třemi dětmi v anglickém Shropshiru.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Kyvadlo"

Uživatelské hodnocení

Milena Kvapilová
Super napínavý thriller. Rozhodně vás udrží v napětí a budete otáčet další a další stránky, abyste zjistili, kdo je Kyvadlový vrah. Výborný mi přijde nápad, že hlavní postavou je sama oběť vraždy/pokusu o vraždu, která se jak skrývá, tak pátrá po vrahovi. A že to je pěkně těžký boj o přežití. Ale bez pořádné dávky štěstí by to nešlo. Johnovi jsem držela snad i palce na nohou a rozuzlení je hodně překvapivé, stejně tak i pocit, který poslední stránky zanechají. A doufám, že pokračování, které se zrovna píše, bude stejně povedené.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Adam Hamdy

Adam Hamdy

Adam Hamdy je britský spisovatel, scenárista a filmař. Vystudoval práva na Oxfordu a filozofii na Londýnské univerzitě. Na literární scéně si získal věhlas nejprve svými autorskými komiksy. V psychologickém thrilleru Kyvadlo zužitkoval znalosti strategického konzultanta pro světové značky podnikající v oblasti lékařství, robotiky a jiných moderních technologií. Hamdy žije s manželkou a třemi dětmi v anglickém Shropshiru.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM