Poděska Ivy – Zastavte ji někdo! | Albatrosmedia.cz
EN

Poděska Ivy – Zastavte ji někdo!

Caleb Krisp


Ivy už napáchala tolik zmatků, že je nejvyšší čas ji konečně zastavit! Závěrečný díl skvělého vyprávění o nejhubatější holce pod sluncem.
Pozor! Blíží se pohroma v sukních – naprosto nespolehlivá, nepředstavitelně nezkrotná a nehorázně nevypočitatelná Ivy Pocketová! Od chvíle, kdy se dostala k tajemnému Hodinovému diamantu, si prošla vším možným. Jenže to by nebyla Ivy, aby po všech pádech vždycky nepřistála na nohou! A proto se nevzdává ani tváří v tvář nejtěžšímu úkolu: zachránit svou nejlepší přítelkyni Rebeccu, uvězněnou v paralelním světě…

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název Untitled Ivy Pocket 3
Původní jazyk angličtina
Řada Poděska Ivy
Překladatel Dana Chodilová
Počet stran 296
EAN 9788025333204
Datum vydání 14.09.2017
Věk od 11
Formát 145x210 mm
Nakladatelství Fragment
Hmotnost 0,47
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Pozor! Blíží se pohroma v sukních – naprosto nespolehlivá, nepředstavitelně nezkrotná a nehorázně nevypočitatelná Ivy Pocketová!

Od chvíle, kdy se dostala k tajemnému Hodinovému diamantu, už ji pronásledovali, unesli, zavřeli do blázince či vydali na milost příšerným adoptivním rodičům. Jenže to by nebyla Ivy, aby po všech pádech vždycky nepřistála na nohou – má totiž vrozené vlohy houževnaté kočky!

A proto se nevzdává ani tváří v tvář nejtěžšímu úkolu: zachránit svou nejlepší přítelkyni Rebeccu, uvězněnou v paralelním světě. Ale vypadá to, že se všichni nepřátelé spikli, aby se jí zbavili, a Hodinový diamant nefunguje tak, jak by měl.

Ivy Pocketová je na řešení problémů expert. Dokáže ale napravit i tuto spoušť?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Poděska Ivy"

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM