Poděska Ivy – Zastavte ji někdo! | Albatrosmedia.cz
EN

Poděska Ivy – Zastavte ji někdo!

Caleb Krisp


Ivy už napáchala tolik zmatků, že je nejvyšší čas ji konečně zastavit! Závěrečný díl skvělého vyprávění o nejhubatější holce pod sluncem.
Pozor! Blíží se pohroma v sukních – naprosto nespolehlivá, nepředstavitelně nezkrotná a nehorázně nevypočitatelná Ivy Pocketová! Od chvíle, kdy se dostala k tajemnému Hodinovému diamantu, si prošla vším možným. Jenže to by nebyla Ivy, aby po všech pádech vždycky nepřistála na nohou! A proto se nevzdává ani tváří v tvář nejtěžšímu úkolu: zachránit svou nejlepší přítelkyni Rebeccu, uvězněnou v paralelním světě…

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název Untitled Ivy Pocket 3
Řada Poděska Ivy
Překladatel Dana Chodilová
Počet stran 296
EAN 9788025333204
Datum vydání 14.09.2017
Věk od 11
Formát 145x210 mm
Nakladatelství Fragment
Hmotnost 0,47
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Pozor! Blíží se pohroma v sukních – naprosto nespolehlivá, nepředstavitelně nezkrotná a nehorázně nevypočitatelná Ivy Pocketová!

Od chvíle, kdy se dostala k tajemnému Hodinovému diamantu, už ji pronásledovali, unesli, zavřeli do blázince či vydali na milost příšerným adoptivním rodičům. Jenže to by nebyla Ivy, aby po všech pádech vždycky nepřistála na nohou – má totiž vrozené vlohy houževnaté kočky!

A proto se nevzdává ani tváří v tvář nejtěžšímu úkolu: zachránit svou nejlepší přítelkyni Rebeccu, uvězněnou v paralelním světě. Ale vypadá to, že se všichni nepřátelé spikli, aby se jí zbavili, a Hodinový diamant nefunguje tak, jak by měl.

Ivy Pocketová je na řešení problémů expert. Dokáže ale napravit i tuto spoušť?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Poděska Ivy"

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM