EN

Poděska Ivy - Neřízená střela

Caleb Krisp


A je tu zas – chodící pohroma Ivy Pocketová v celé své neomalené protivnosti, naprosté nespolehlivosti a nehorázné prolhanosti!
Z Ivy, opuštěného sirotka, je teď dcera vážených majitelů pohřebního ústavu. Jenže její rodiče nejsou takoví, jak se na první pohled zdá. A svá tajemství mají i její noví podivínští přátelé, a ti staří jí nedopřejí chvilku klidu… Ivy je zkrátka na roztrhání – každý by ji vzteky nejradši roztrhl. Nejvíc na ni mají spadeno ďábelští pomocníčci zlotřilé slečny Alwaysové. Co s tím vším má společného střelný prach, obří žába a sklenice teplého mléka?

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název Somebody Stop Ivy Pocket 2
Původní jazyk angličtina
Řada Poděska Ivy
Překladatel Dana Chodilová
Počet stran 320
EAN 9788025331132
Datum vydání 06.03.2017
Věk od 11
Formát 145x210 mm
Nakladatelství Fragment
Hmotnost 0,546
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

A je tu zas – chodící pohroma Ivy Pocketová v celé své neomalené protivnosti, naprosté nespolehlivosti a nehorázné prolhanosti!

Jako neřízená střela letí světem a snaží se zjistit, co je vlastně zač…

Z opuštěného sirotka se stala adoptivní dcerou vážených majitelů pohřebního ústavu. Jenže to vypadá, že s jejími rodiči není něco v pořádku. Trochu divní jsou i Ivyini noví přátelé. A ti staří? Má je pořád v patách. Ivy je zkrátka na roztrhání. Rozcupovat na několik kusů ji chce skoro každý! Nejvíc asi ďábelští pomocníčci zlotřilé slečny Alwaysové, kteří číhají snad za každým rohem.

Kolem Ivy se zkrátka dějí samé zvláštní věci. A jak do toho všeho zapadá střelný prach, obří žába a sklenice teplého mléka?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Poděska Ivy"

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM