Ve službách Spravedlnosti | Albatrosmedia.cz
EN

Ve službách Spravedlnosti

Ann Leckieová


První díl vesmírné trilogie, jež se stala okamžitou senzací nejen ve světě sci-fi!
Ve vyhnanství na mrazivé planetě, ve vesmírném zapadákově, se hlavní hrdinka Breq pokouší o dokončení své mise. Kdysi bojovala v podobě obrovské vesmírné transportní lodi Spravedlnost Toren: měla k dispozici neomezenou umělou inteligenci a propojovala tisíce vojáků ve službách rádčké civilizace, jež ovládla celou galaxii. Následkem zrady o své vlivné postavení přišla. Za trest se ocitla lapená v křehkém lidském těle. Stojí před ní řada nezodpovězených otázek, ale především v ní hoří touha po pomstě.

Detailní informace

Ilustrátor John Harris
Číslo dílu 1
Jazyk čeština
Překladatel Petr Kotrle
Počet stran 400
EAN 9788025905081
Datum vydání 21.03.2016
Věk od 14
Formát 130x200 mm
Nakladatelství PLUS
Hmotnost 0,485
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem a přebalem

Ve vyhnanství na mrazivé planetě, kdesi ve vesmírném zapadákově, se originální hrdinka Breq pokouší o dokončení své mise. Kdysi bojovala v podobě obrovské vesmírné transportní lodi Spravedlnost Toren: měla k dispozici neomezenou umělou inteligencí a propojovala tisíce vojáků ve službách rádčké civilizace, jež ovládla celou galaxii. Nyní následkem zrady o své výlučné a vlivné postavení přišla a ocitla se za trest lapená v křehkém lidském těle, ke všemu ještě ženském. A zatím moc neví, co si s ním počít. Stojí před ní řada nezodpovězených otázek, ale především v ní hoří touha po pomstě.

První díl vesmírné trilogie se ve svět sci-fi stal hned po vydání naprostou senzací a i druhý díl už je nominován na nejlepší knihu tohoto žárnu na čtenářském serveru Goodreads (http://www.annleckie.com/novel/ancillary-sword/).

Svým tématem ovšem přesahuje úzce scifistické publikum a oslovuje mnohem širší škálu čtenářů. Kniha krom celé řady jiných získala všechny tři nejprestižnější ceny v žánru sci-fi: Nebulu, Huga i cenu Arthura C. Clarka.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Rádčská říše"

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit

Recenze médií

Právo - Spravedlnost pro všechny

„…Pokud potřebujete důkaz, že se science fiction nemusí vylučovat s velkou literaturou, Ve službách Spravedlnosti vám ho poskytne..."

Instinkt - Stroj v lidském těle

„…Ve službách Spravedlnosti je klasická space opera asimovovského ražení. Navštívíme úchvatné nové světy a co chvíli budeme společně s hlavními hrdiny nuceni čelit morálním dilematům..."
NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.