Plán Madagaskar | Albatrosmedia.cz
EN

Plán Madagaskar

Guy Saville

3,7
( 3 )

Jedinečný thriller ze žánru alternativní historie.
Jsem bývalý žoldák. Mojí ženu drží nacisté v židovském ghettu na ostrově Madagaskar. Musím jí zachránit! Podaří se mi to dřív, než Britové odhalí tajné Hitlerovy plány? Píše se rok 1953 a dějiny plynou jinak, než je známe... Strhující thriller o velké lásce, pomstě a osudech dvou mužů, kteří ovlivní budoucnost celého světa.

Detailní informace

Žánr thriller
Jazyk čeština
Původní název Madagascar Plan
Počet stran 520
EAN 9788026409984
Datum vydání 28.03.2016
Věk od 14
Formát 145x205 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,739
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem a přebalem

Jedinečný thriller ze žánru alternativni historie vycházející ze skutečných plánů hitlerovského Německa před holocaustem a zároveň epický příběh o lásce, odplatě a přežití.

Píše se rok 1953. Nacistické Německo ovládá většinu Evropy i značnou část afrického kontinentu. Britské impérium skomírá. Hlavním pilířem „konečného řešení židovské otázky“ se stal ostrov Madagaskar, kam byli na základě Hitlerova rozkazu přemístěni všichni evropští Židé. A právě v obrovském tropickém ghettu ovládaném brutálním terorem jednotek SS se rozhoduje o budoucím uspořádání nejen černého kontinentu. Plány Velké Británie na zatažení USA do války, vývoj nové ničivé zbraně v tajné základně na Madagaskaru a hledání milované manželky – to vše spojí osudy tří mužů, kteří budou mít osud Evropy a celého světa ve svých rukou.

První a zároveň rozhodující bitva nové války právě začíná…

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

Jarmila Koukalová
Skvělé čtení. Zajímavé, napínavé a jen trošku předvídatelné, ne moc, tak akorát :) Pro mne skvěle vykreslená alternativa světa, kdy vyhrál Hitler a vládne světu. Vůbec mi to nepřišlo nereálné, spíše naopak. Konec je otevřený, takže pokud bude pokračování, určitě si ho ráda přečtu. Za mne moc povedená kniha.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM