Hrobka krále Hunů | Albatrosmedia.cz
EN

Hrobka krále Hunů

Clive Cussler, Thomas Perry


Mistr Cussler v plné síle s novým příběhem. Akce, napětí a dobrodružství namíchané z těch nejlepších ingrediencí.
Další mistrovský koktejl namíchaný z těch nejlepších Cusslerových ingrediencí! Kdo jiný než dobrodruzi, lovci pokladů a manželé Sam a Remi Fargovi by měli vyslyšet zoufalé volání profesora Albrechta o pomoc? Ten je však hned po setkání unesen, čímž odstartuje dechberoucí jízda plná dobrodružství, záhadných historických rébusů a mystiky. Není v sázce jen profesorův život, ale také největší poklad všech dob, ukrytý v bájné hrobce hunského krále Attily, Biče Božího.

Detailní informace

Žánr thriller
Jazyk čeština
Počet stran 304
EAN 9788026408802
Datum vydání 19.10.2015
Věk od 12
Formát 165x235 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,678
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Mistr Cussler v plné síle s novým příběhem. Akce, napětí a dobrodružství namíchané z těch nejlepších ingrediencí.

Manželé a lovci pokladů, Sam a Remi Fargovi, tráví poklidné dny potápěním a podvodní archeologií, když znenadání dostanou zajímavou nabídku profesora Albrechta, který je žádá o pomoc při práci na archeologickém nalezišti v Maďarsku. Nabídka zní o to lákavěji, jelikož je podmíněna zachováním nejvyššího utajení a okamžitým příjezdem do Německa kvůli osobní konzultaci. Ihned po setkání je však profesor unesen a rozjíždí se dech beroucí jízda plná napětí, dobrodružství, záhadných historických rébusů a mystiky, ve které není v sázce pouze profesorův život, ale také největší poklad všech dob, ukrytý v bájné hrobce hunského krále Attily, Biče Božího.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Sam a Remi Fargovi"

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.