Švéd | Albatrosmedia.cz
EN

Švéd

Robert Karjel

4,0
( 1 )

Thriller ze zákulisí tajných služeb! Jak daleko lze zajít v boji proti terorismu?
Jak spolu souvisí thajská vlna tsunami, střílení v americké Topece a mezinárodní boj proti terorismu? Román Švéd přináší napínavé čtení, které se na pozadí rychlé akce dotýká i zásadních mravních otázek naší doby. Robert Karjel je profesionální voják, jako jediný Švéd prošel výcvikem u amerických mariňáků a jako pilot válečného vrtulníku se účastnil i mise v Afghanistánu. Jeho překvapivě vyzrálá prvotina vyvolala loni na Frankfurtském knižním veletrhu senzaci a prali se o ni nakladatelé z celého světa.

Detailní informace

Číslo dílu 1
Jazyk čeština
Překladatel Helena Matocha
Počet stran 304
EAN 9788025903230
Datum vydání 27.10.2014
Věk od 15
Formát 130x200 mm
Nakladatelství PLUS
Hmotnost 0,416
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem a přebalem

Jak spolu souvisí thajská vlna tsunami, střílení v americké Topece a mezinárodní boj proti terorismu?

Román Švéd přináší napínavé čtení, které se na pozadí rychlé akce dotýká i zásadních mravních otázek naší doby, jako třeba: Jak v globálním světě zachovat bezpečí? Kam až lze ve snaze ubránit se možným hrozbám zajít? Je obhajitelný zločin ve jménu záchrany jiného lidského života? Děj se odehrává na různých místech naší planety, od Thajska přes New York či Kansan až po malý ostrůvek v Indickém oceánu, kde v rozpálené cele v tajném vězení leží zmučená lidská troska.

„Kolik je tady cel?“

„Přestaň vyzvídat,“ odpověděla Shauna nevzrušeně.

„Já to sama nevím. Jsem z FBI, a ne CIA, jak víš.“

„Ale tady jde o citlivé zboží.“

„Nesmějí existovat. Nesmějí být vidět.“

„Jsou tu doživotně?“

Poprvé od chvíle, kdy přišli na pláž,

se Shauna nad odpovědí důkladně zamyslela.

„Asi ano,“ řekla nakonec.

Robert Karjel je profesionální voják, jako jediný Švéd prošel výcvikem u amerických mariňáků a jako pilot válečného vrtulníku se účastnil i mise v Afghanistánu. Jeho překvapivě vyzrálá prvotina vyvolala loni na Frankfurtském knižním veletrhu senzaci a prali se o ni nakladatelé z celého světa.

České vydání je jedním z prvních!

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Agent Erns Grip"

Uživatelské hodnocení

Jarmila Koukalová
Zacatek mi prisel pomaly a nezazivny, musela jsem se jim prokousavat a porad cekala, kdy se to rozjede. Asi pred pulkou to konecne zacalo nabirat spad, dilky mozaiky zacaly postupne zapadat, az to bylo tak napinave, ze jsem se nemohla odtrhnout. Knizka nabizi zajimavy pohled do zakulisi tajnych sluzeb a ukazuje, jak desive dokazi byt a jak taky muze vypadat hon na teroristy. Asi je lepsi nevedet.. nebo ano?

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.