Zdivočelá země | Albatrosmedia.cz
EN

BELETRIE PRO DOSPĚLÉ SE SLEVOU 20 % + DÁREK K NÁKUPU NAD 500 KČ 

Zdivočelá země

Pravda často bolí

Tomáš Pilát


Pravdivý příběh Zdivočelé země
Kniha je nejen vzrušujícím čtením o vzniku seriálu, ale její součástí je i paralelně připojená časová osa skutečných událostí let 1945 až 1990: kalendář totality, a díky tomu může posloužit i jako praktická pomůcka při výuce moderních českých dějin. Kniha vznikla za podpory autorů seriálu Jiřího Stránského, Hynka Bočana a České televize, která vyhlásila televizní rok 2012 Rokem Zdivočelé země.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 184
EAN 9788074480317
Datum vydání 08.10.2012
Věk od 13
Formát 166x239 mm
Nakladatelství EDICE ČT
Hmotnost 0,59
Typ Kniha

Vzrušující čtení o vzniku televizního seriálu je doplněno paralelně připojenou časovou osa skutečných událostí let 1945 až 1990 – kalendářem totality, který seriálový příběh funkčně spojuje s dobovým kontextem, a kniha díky tomu může posloužit i jako praktická pomůcka při výuce moderních českých dějin! Samozřejmostí je bohatá obrazová příloha. Tomáš Pilát, autor knihy, je zkušený publicista, který se zabývá filmovou branží již mnoho let. Příkladem jeho práce je kniha o Věře Chytilové, v které se mu podařilo podat nepodbízivý portrét této skvělé režisérky a rozporuplné osobnosti. Kniha vznikla za podpory autorů seriálu Jiřího Stránského, Hynka Bočana a České televize, která vyhlásila televizní rok 2012 „Rokem Zdivočelé země“.

Soubory ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.